Akademia ŁKS Łódź

ŁKS II Łódź

AKTUALIZACJA 19 / 11 / 2020



Kadra rezerw ŁKS Łódź na sezon 2020/2021:

Górny rząd od lewej: Adrian Czypicki, Igor Lambrecht, Mikołaj Lipień, Mieszko Lorenc, Aleksander Ślęzak, Oskar Koprowski, Dawid Lebkuchen, Kacper Krus, Bartosz Bargiel.

Środkowy rząd od lewej: Dariusz Gmosiński, Jakub Piela, Igor Grzejdziak, Artur Sójka, Tomasz Kucharski, Aleksander Bobek, Jan Zareda, Tadej Vidmajer, Michał Karlikowski, Tomasz Górecki, Jakub Piotrowski.

Dolny rząd od lewej: Adam Król, Piotr Tazbir, Wojciech Pabjańczyk (kierownik drużyny), Paweł Karasiak (fizjoterapeuta), Michał Zapart (trener bramkarzy), Marcin Matysiak (I trener), Paweł Drechsler (II trener), Sebastian Adamczyk (fizjoterapeuta), Igor Pyć (trener przygotowania motorycznego), Stanisław Lasota, Krystian Gołdyn.


Terminarz IV Ligi:

  • 1. kolejka / Jutrzenka Drzewce – ŁKS II Łódź 2:3
  • 2. kolejka / ŁKS II Łódź – Czarni Rząśnia / 4:0
  • 3. kolejka / Omega Kleszczów – ŁKS II Łódź / 2:4
  • 4. kolejka / ŁKS II Łódź – Pogoń Zduńska Wola / 1:0
  • 5. kolejka / Warta Sieradz – ŁKS II Łódź 3:6
  • 6. kolejka / Ceramika Opoczno – ŁKS II Łódź / 0:7
  • 7. kolejka / ŁKS II Łódź – Polonia Piotrków Trybunalski 3:2
  • 8. kolejka / Orkan Buczek – ŁKS II Łódź 0:1
  • 9. kolejka / ŁKS II Łódź – Andrespolia Wiśniowa Góra 1:0
  • 10. kolejka / Włókniarz Zelów – ŁKS II Łódź  1:1
  • 11. kolejka / ŁKS II Łódź – Ner Poddębice 8:0
  • 12. kolejka / Orzeł Nieborów – ŁKS II Łódź / 2:3
  • 13. kolejka / ŁKS II Łódź – Zjednoczeni Stryków / 1:1
  • 14. kolejka / Warta Działoszyn – ŁKS II Łódź / 3:3
  • 15. kolejka / ŁKS II Łódź – Stal Głowno / 2:0
  • 16. kolejka / Boruta Zgierz – ŁKS II Łódź / 1:1
  • 17. kolejka / ŁKS II Łódź – Jutrzenka Warta / 8:0
  • 18. kolejka / LKS Kwiatkowice – ŁKS II Łódź/ 0:1
  • 19. kolejka / ŁKS II Łódź – Skalnik Sulejów / 4:1
  • 20. kolejka ŁKS II Łódź – Jutrzenka Drzewce /
  • 21. kolejka / Czarni Rząśnia – ŁKS II Łódź /
  • 22. kolejka / ŁKS II Łódź – Omega Kleszczów /
  • 23. kolejka / Pogoń Zduńska Wola – ŁKS II Łódź /
  • 24. kolejka / ŁKS II Łódź – Warta Sieradz /
  • 25. kolejka / ŁKS II Łódź – Ceramika Opoczno /
  • 26. kolejka / Polonia Piotrków Trybunalski – ŁKS II Łódź /
  • 27. kolejka / ŁKS II Łódź – Orkan Buczek /
  • 28. kolejka / Andrespolia Wiśniowa Góra – ŁKS II Łódź /
  • 29. kolejka / ŁKS II Łódź – Włókniarz Zelów /
  • 30. kolejka / Ner Poddębice – ŁKS II Łódź /
  • 31. kolejka / ŁKS II Łódź – Orzeł Nieborów /
  • 32. kolejka /  Zjednoczeni Stryków – ŁKS II Łódź /
  • 33. kolejka /  ŁKS II Łódź – Warta Działoszyn /
  • 34. kolejka /  Stal Głowno – ŁKS II Łódź /
  • 35. kolejka / ŁKS II Łódź – Boruta Zgierz /
  • 36. kolejka / Jutrzenka Warta – ŁKS II Łódź /
  • 37. kolejka / ŁKS II Łódź – LKS Kwiatkowice /
  • 38. kolejka / Skalnik Sulejów – ŁKS II Łódź /

Okręgowy Puchar Polski:

  • III runda / Boruta Zgierz – ŁKS II Łódź 0:1
  • IV runda / GKS Ksawerów – ŁKS II Łódź0:3 (walkower)
  • V runda / ŁKS II Łódź – Sokół Aleksandrów Łódzki3:2

Tabela

LP. DRUŻYNA M PKT. BR Z R P
 1. ŁKS II Łódź 19 49 62:18 15 4 0
 2. Warta Sieradz 19 47 60:20 15 2 2
 3. Boruta Zgierz 19 44 45:16 13 5 1
 4. Orkan Buczek 19 44 66:26 14 2 3
 5. Omega Kleszczów 19 34 46:23 10 4 5
 6. Zjednoczeni Stryków 19 33 32:19 9 6 4
 7. Stal Głowno 19 33 31:27 10 3 6
 8. LKS Kwiatkowice 19 31 47:25 9 4 6
 9. Włókniarz Zelów 19 27 27:25 7 6 6
 10. Pogoń Zduńska Wola 19 26 32:30 7 5 7
 11. Polonia Piotrków Trybunalski 19 23 28:38 7 2 10
 12. Orzeł Nieborów 19 21 32:36 5 6 8
 13. Skalnik Sulejów 18 20 27:30 6 2 10
 14. Jutrzenka Warta 19 19 27:46 5 4 10
 15. Ner Poddębice 19 16 27:70 5 1 13
 16. Warta Działoszyn 19 16 31:42 3 7 9
 17. Andrespolia Wiśniowa Góra 19 16 32:44 3 7 9
 18. Jutrzenka Drzewce 19 11 20:63 3 2 14
 19. Czarni Rząśnia 18 10 18:54 3 1 14
 20. Ceramika Opoczno 19 9 18:56 2 3 14


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]