Akademia ŁKS Łódź

ŁKS II Łódź

AKTUALIZACJA 28 / 09 / 2022



Kadra ŁKS II Łódź na sezon 2022/2023:

Górny rząd od lewej: Jan Jakubczak, Mikołaj Lipień, Szymon Matuszko, Łukasz Dynel, Dominik Stanny, Michał Kołba, Jan Zareda, Tomasz Kucharski, Maciej Radaszkiewicz, Adrian Czypicki, Tomasz Górecki, Igor Lambrecht.

Środkowy rząd od lewej: Jowin Radziński, Dariusz Gmosiński, Damian Nowacki, Jakub Romanowicz, Artur Sójka, Aleksander Ślęzak, Mieszko Lorenc, Mateusz Kowalczyk, Jędrzej Zając, Michał Karlikowski, Marcel Wszołek.

Dolny rząd od lewej: Mateusz Jastrzembski, Lamine Coulibaly, Łukasz Włodarczyk, Wojciech Pabjańczyk (kierownik drużyny), Michał Zapart (trener bramkarzy), Marcin Matysiak (trener), Radosłąw Pęciak (drugi trener), Sebastian Adamczyk (trener przygotowania motorycznego), Paweł Karasiak (fizjoterapeuta), Julian Mordasiewicz, Michał Koszur, Adam Król.


Terminarz III Ligi:

  • 1. kolejka / Concordia Elbląg – ŁKS II Łódź  / 0:2
  • 2. kolejka / Błonianka Błonie – ŁKS II Łódź / 1:0 
  • 3. kolejka / ŁKS II Łódź – Unia Skierniewice / 1:2
  • 4. kolejka / Legionovia Legionowo – ŁKS II Łódź / 2:2
  • 5. kolejka / ŁKS II Łódź – Jagiellonia II Białystok / 2:2
  • 6. kolejka / Pogoń Grodzisk Mazowiecki – ŁKS II Łódź / 2:1
  • 7. kolejka / ŁKS II Łódź – Pelikan Łowicz / 0:4
  • 8. kolejka / Lechia Tomaszów Mazowiecki – ŁKS II Łódź / 2:1
  • 9. kolejka / ŁKS II Łódź – Sokół Ostróda / 2:1
  • 10. kolejka / Ursus Warszawa – ŁKS II Łódź 
  • 11. kolejka / ŁKS II Łódź – Broń Radom 
  • 12. kolejka / Świt Nowy Dwór Mazowiecki – ŁKS II Łódź /
  • 13. kolejka / ŁKS II Łódź – Mławianka Mława 
  • 14. kolejka / Legia II Warszawa – ŁKS II Łódź 
  • 15. kolejka / ŁKS II Łódź – Warta Sieradz /
  • 16. kolejka /  Pilica Białobrzegi – ŁKS II Łódź 
  • 17. kolejka / ŁKS II Łódź – Olimpia Zambrów 
  • 18. kolejka / ŁKS II Łódź – Concordia Elbląg /
  • 19. kolejka / ŁKS II Łódź – Błonianka Błonie /
  • 20. kolejka / Unia Skierniewice – ŁKS II Łódź
  • 21. kolejka / ŁKS II Łódź – Legionovia Legionowo 
  • 22. kolejka / Jagiellonia II Białystok – ŁKS II Łódź /
  • 23. kolejka / ŁKS II Łódź – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 
  • 24. kolejka / Pelikan Łowicz – ŁKS II Łódź 
  • 25. kolejka / ŁKS II Łódź – Lechia Tomaszów Mazowiecki/
  • 26. kolejka / Sokół Ostróda – ŁKS II Łódź /
  • 27. kolejka / ŁKS II Łódź – Ursus Warszawa /
  • 28. kolejka / Broń Radom – ŁKS II Łódź /
  • 29. kolejka / ŁKS II Łódź – Świt Nowy Dwór Mazowiecki /
  • 30. kolejka / Mławianka Mława – ŁKS II Łódź
  • 31. kolejka / ŁKS II Łódź – Legia II Warszawa /
  • 32. kolejka /  Warta Sieradz – ŁKS II Łódź /
  • 33. kolejka /  ŁKS II Łódź – Pilica Białobrzegi /
  • 34. kolejka /  Olimpia Zambrów – ŁKS II Łódź /

Okręgowy Puchar Polski:

  • III runda / Bzura Ozorków – ŁKS II Łódź / 0:13
  • IV runda / Włókniarz Pabianice – ŁKS II Łódź / 1:11

Tabela III Ligi

LP. DRUŻYNA M PKT. BR Z R P
 1. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 12 12:3 4 0 0
 2. Mławianka Mława 4 9 9:7 3 0 1
 3. Legia II Warszawa 4 8 7:3 2 2 0
 4. Unia Skierniewice 4 8 3:1 2 2 0
 5. Legionovia Legionowo 4 7 10:7 2 1 1
 6. Pelikan Łowicz 4 7 7:6 2 1 1
 7. Jagiellonia II Białystok 4 6 12:9 2 0 2
 8. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 6 7:5 1 3 0
 9. Broń Radom 4 6 7:8 2 0 2
 10. Pilica Białobrzegi 4 5 8:8 1 2 1
 11. Olimpia Zambrów 4 5 4:7 1 2 1
 12. ŁKS II Łódź 4 4 5:5 1 1 2
 13. Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 4 6:7 1 1 2
 14. Błonianka Błonie 4 4 3:4 1 1 2
 15. Ursus Warszawa 4 4 6:9 1 1 2
 16. Warta Sieradz 4 3 6:10 1 0 3
 17. Concordia Elbląg 4 1 4:11 0 1 3
 18. Sokół Ostróda 4 0 6:12 0 0 4

 



Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny