Akademia ŁKS Łódź

ŁKS II Łódź

AKTUALIZACJA 26 / 06 / 2021



Kadra rezerw ŁKS Łódź na sezon 2020/2021:

Górny rząd od lewej: Igor Grzejdziak, Dawid Lebkuchen, Artur Sójka, Adrian Czypicki, Jan Zareda, Tomasz Kucharski, Dominik Stanny, Mikołaj Lipień, Igor Lambrecht, Bartosz Bargiel, Stanisław Lasota.

Środkowy rząd od lewej: Michał Karlikowski, Mateusz Bąkowicz, Tomasz Górecki, Maciej Radaszkiewicz, Oskar Koprowski, Aleksander Ślęzak, Mieszko Lorenc, Jakub Romanowicz, Dariusz Gmosiński, Jakub Piela.

Dolny rząd od lewej: Adam Król, Jędrzej Zając, Wojciech Pabjańczyk (kierownik drużyny), Paweł Karasiak (fizjoterapeuta), Michał Zapart (trener bramkarzy), Marcin Matysiak (I trener), Paweł Drechsler (II trener), Sebastian Adamczyk (fizjoterapeuta), Igor Pyć (trener przygotowania motorycznego), Piotr Tazbir, Lamine Coulibaly.


Terminarz IV Ligi:

  • 1. kolejka / Jutrzenka Drzewce – ŁKS II Łódź 2:3
  • 2. kolejka / ŁKS II Łódź – Czarni Rząśnia / 4:0
  • 3. kolejka / Omega Kleszczów – ŁKS II Łódź / 2:4
  • 4. kolejka / ŁKS II Łódź – Pogoń Zduńska Wola / 1:0
  • 5. kolejka / Warta Sieradz – ŁKS II Łódź 3:6
  • 6. kolejka / Ceramika Opoczno – ŁKS II Łódź / 0:7
  • 7. kolejka / ŁKS II Łódź – Polonia Piotrków Trybunalski 3:2
  • 8. kolejka / Orkan Buczek – ŁKS II Łódź 0:1
  • 9. kolejka / ŁKS II Łódź – Andrespolia Wiśniowa Góra 1:0
  • 10. kolejka / Włókniarz Zelów – ŁKS II Łódź  1:1
  • 11. kolejka / ŁKS II Łódź – Ner Poddębice 8:0
  • 12. kolejka / Orzeł Nieborów – ŁKS II Łódź / 2:3
  • 13. kolejka / ŁKS II Łódź – Zjednoczeni Stryków / 1:1
  • 14. kolejka / Warta Działoszyn – ŁKS II Łódź / 3:3
  • 15. kolejka / ŁKS II Łódź – Stal Głowno / 2:0
  • 16. kolejka / Boruta Zgierz – ŁKS II Łódź / 1:1
  • 17. kolejka / ŁKS II Łódź – Jutrzenka Warta / 8:0
  • 18. kolejka / LKS Kwiatkowice – ŁKS II Łódź / 0:1
  • 19. kolejka / ŁKS II Łódź – Skalnik Sulejów / 4:1
  • 20. kolejka ŁKS II Łódź – Jutrzenka Drzewce/ 5:0
  • 21. kolejka / Czarni Rząśnia – ŁKS II Łódź 0:4
  • 22. kolejka / ŁKS II Łódź – Omega Kleszczów 4:3
  • 23. kolejka / Pogoń Zduńska Wola – ŁKS II Łódź / 0:7
  • 24. kolejka / ŁKS II Łódź – Warta Sieradz 3:0
  • 25. kolejka / ŁKS II Łódź – Ceramika Opoczno 5:1
  • 26. kolejka / Polonia Piotrków Trybunalski – ŁKS II Łódź 0:3
  • 27. kolejka / ŁKS II Łódź – Orkan Buczek 3:2
  • 28. kolejka / Andrespolia Wiśniowa Góra – ŁKS II Łódź 0:2
  • 29. kolejka / ŁKS II Łódź – Włókniarz Zelów 3:1
  • 30. kolejka / Ner Poddębice – ŁKS II Łódź 0:8
  • 31. kolejka / ŁKS II Łódź – Orzeł Nieborów / 0:0
  • 32. kolejka /  Zjednoczeni Stryków – ŁKS II Łódź / 1:1
  • 33. kolejka /  ŁKS II Łódź – Warta Działoszyn / 3:2
  • 34. kolejka /  Stal Głowno – ŁKS II Łódź / 0:3
  • 35. kolejka / ŁKS II Łódź – Boruta Zgierz / 6:1
  • 36. kolejka / Jutrzenka Warta – ŁKS II Łódź / 0:4
  • 37. kolejka / ŁKS II Łódź – LKS Kwiatkowice / 3:2
  • 38. kolejka / Skalnik Sulejów – ŁKS II Łódź / 26.06.2021 r., godz. 17:00

Okręgowy Puchar Polski:

  • III runda / Boruta Zgierz – ŁKS II Łódź 0:1
  • IV runda / GKS Ksawerów – ŁKS II Łódź 0:3 (walkower)
  • V runda / ŁKS II Łódź – Sokół Aleksandrów Łódzki 3:2

Wojewódzki Puchar Polski:

  • 1/4 finału / ŁKS II Łódź – Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:1
  • 1/2 finału / ŁKS II Łódź – RKS Radomsko 1:0
  • Finał / ŁKS II Łódź – Unia Skierniewice 1:3

Tabela IV Ligi

LP. DRUŻYNA M PKT. BR Z R P
 1. ŁKS II Łódź 33 87 113:28 27 6 0
 2. Warta Sieradz 33 78 101:38 25 3 5
 3. Boruta Zgierz 33 77 82:27 23 8 2
 4. Orkan Buczek 33 72 110:50 23 3 7
 5. Zjednoczeni Stryków 33 64 66:26 18 10 5
 6. Omega Kleszczów 33 57 83:42 17 6 10
 7. Włókniarz Zelów 33 47 46:47 13 8 12
 8. LKS Kwiatkowice 33 46 67:49 14 4 15
 9. Orzeł Nieborów 33 46 50:50 12 10 11
 10. Polonia Piotrków Trybunalski 33 46 52:58 14 4 15
 11. Stal Głowno 32 44 49:63 13 5 14
 12. Skalnik Sulejów 33 42 46:52 13 3 17
 13. Pogoń Zduńska Wola 32 38 43:53 10 8 14
 14. Warta Działoszyn 33 36 52:65 9 9 15
 15. Andrespolia Wiśniowa Góra 33 33 57:66 8 9 16
 16. Jutrzenka Warta 33 26 40:83 7 5 21
 17. Ner Poddębice 33 25 39:117 8 1 24
 18. Jutrzenka Drzewce 33 24 44:103 7 3 23
 19. Czarni Rząśnia 33 23 33:95 7 2 24
 20. Ceramika Opoczno 33 20 29:90 5 5 23


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]