Jak kupić bilet?

AKTUALIZACJA 07 / 02 / 2024

Po co stać w kolejkach? Kup bilet na mecz ŁKS-u przez Internet. To proste i zajmuje tylko kilka minut. Jeśli jeszcze się wahasz, zerknij na naszą ściągę, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces zakupu wejściówki bilety.lkslodz.pl

• Jak kupić bilet?

Krok 1. – Logowanie do systemu i wybór miejsca.

• Załóż nowe konto lub zaloguj się się do systemu klikając odpowiednio „Załóż konto” lub „Logowanie”.
  • Wybierz interesujące Cię wydarzenie.
  • Wybierz trybunę i sektor z poglądowej mapy stadionu. Po powiększeniu sektora, zaznacz konkretne miejsca, które zajmiesz podczas meczu.

Krok 2. – Uzupełnij dane.

Uzupełnij dane wszystkich osób, dla których kupujesz bilety (numer PESEL lub w przypadku obcokrajowców inny numer identyfikacyjny np. numer paszportu). Jeżeli po wpisaniu numeru PESEL, imię i nazwisko kibica nie uzupełni się automatycznie, skorzystaj z przycisku „Uzupełnij dane użytkownika”.

Krok 3. – Wybierz bilet i sposób jego dostarczenia.

Spośród dostępnych opcji, wybierz tę odpowiednią dla każdej osoby.

Masz dwie możliwości dostarczenia biletu:
  • Karta Kibica Internet – jeżeli kibic posiada imienną Kartę Kibica, bilet zostanie na nią doładowany
  • Wydruk samodzielny/Bilet na telefon – bilet wygenerowany do pobrania i wydrukowania na drukarce

Jeżeli kibic posiada voucher obniżający cenę biletu może go wprowadzić poniżej, w polu “Użyj voucher”. Podświetlona ikonka z wizualizacją prezentu sugeruje, że dany kibic ma voucher przypisany do swojego konta w systemie biletowym.

Krok 4. – Podsumowanie transakcji i opłata.

Kliknij w przycisk podsumowania transakcji. Upewnij się, że zamawiasz odpowiednią ilość biletów i że cena jest prawidłowa i kliknij „Realizuj”. Opłać zamówienia za pośrednictwem serwisu Autopay.

UWAGA: Zamówienie należy opłacić od razu, miejsca nieopłacone w przeciągu 15 minut, zwalniają się i są dostępne dla innych Kibiców.