Strona główna

Jak kupić bilet?

AKTUALIZACJA 31 / 08 / 2023


Po co stać w kolejkach? Kup bilet na mecz ŁKS-u przez internet. To proste i zajmuje tylko kilka minut. Jeśli jeszcze się wahasz, zerknij na naszą ściągę, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces zakupu wejściówki www.bilety.lkslodz.pl

Krok 1 – Strona główna

W sekcji “W sprzedaży” kliknij “Kup bilet” przy dostępnym spotkaniu ŁKS-u.

Krok 2 – Wybierz sektor

Na tym etapie wybierz sektor, na który zamierzasz zakupić bilet/y.

Krok 3 – Wybierz miejsce

Jeśli wybrałeś już sektor, teraz czas wybrać miejsce (maks. możesz zaznaczyć 10 miejsc), a następnie kliknij “Przejdź dalej”. Rozmyśliłeś się i chcesz wybrać inny sektor? W takim przypadku wybierz “Zmień wybrany sektor”.

Krok 4 – Wypełnij dane i wybierz typ biletu

Na tym etapie wypełnij pola z danymi osobowym i potwierdź je poprzez kliknięcie pola “Potwierdź dane osobowe”. Jeśli w puli znalazło się więcej biletów, wprowadź dane pozostałych osób, dla których chcesz zakupić bilety. I teraz bardzo ważne – po ich potwierdzeniu zaznacz koniecznie pole “Bilet do samodzielnego wydruku” lub “Doładuj kartę kibica” (obowiązkowo) oraz wybierz typ biletu.

Krok 5 – Płatność

Po wciśnięciu przycisku “Rezerwuję i płacę” system przeniesie Cię do etapu płatności, gdzie wybierzesz wygodną dla siebie metodę i opłacisz zakup.

Płatności można dokonać od razu (Płacę teraz) za pośrednictwem systemu BlueMedia lub później (Zapłacę później). Wybór drugiej opcji spowoduje, że wszystkie nieopłacone bilety będą widoczne na stronie “Moje bilety”, co umożliwi dokończenie transakcji później. Nie zwlekaj jednak za długo, ponieważ po 24 godzinach (jednym dniu) transakcja zostanie automatycznie anulowana.

Krok 6 – Potwierdzenie płatności i gotowy bilet

Zielona ikonka przy naszym bilecie informuje, że jest gotowy do wydruku/pobrania/wysłania e-mailem.

Bilet w opcji “do wydruku” należy wydrukować w kolorze lub w wersji czarno-białej. Na wydruku znajdziesz dane na temat wybranego miejsca (sektor, rząd, miejsce) oraz kod kreskowy, który widoczny jest po prawej stronie biletu. Ważne aby kod po wydruku był wyraźny, więc zalecamy nie zginać kartki w tym miejscu. Najlepiej złożyć wydruk na trzy części, unikając zagięcia na części kartki, gdzie znajduje się kod kresowy.

Klikając w ikonę “Pobierz” otworzysz swój bilet w formacie .pdf, po czym będziesz go mógł zapisać na telefonie i przy wejściu zeskanować z niego kod kreskowy.

I to wszystko. Z tak przygotowanym biletem i dokumentem tożsamości możesz przyjechać na stadion i nie tracąc czasu na stanie w kolejkach wejść na mecz.


Rezerwacja biletu

Kibic, którzy na etapie płatności wybierze “Zapłacę później” lub przerwie płatność znajdzie swoje wszystkie nieopłacone bilety na stronie “Moje bilety”. Na początek należy zaznaczyć biały kwadrat znajdujący się obok nazwy biletu, za który chcemy zapłacić. Po tej operacji przycisk “Płacę” zostanie odblokowany, co umożliwi dokończenie transakcji. W przypadku rezygnacji należy również zaznaczyć kwadrat i kliknąć “Anuluj zaznaczone rezerwacje”. Po 24 godzinach (jednym dniu) nieopłacona transakcja zostanie automatycznie anulowana.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny