🎫 Bilety

Cennik

AKTUALIZACJA 21 / 03 / 2024

CENNIK BILETÓW NA SEZON 2023/24

• Cena podstawowa: Warta Poznań, Puszcza Niepołomice, Stal Mielec, Piast Gliwice, Zagłębie Lubin
  • Cena podstawowa + 5 zł na każdy sektor: Radomiak Radom, Korona Kielce, Cracovia, Śląsk Wrocław, Górnik Zabrze, Jagiellonia Białystok, Pogoń Szczecin
  • Cena podstawowa + 10 zł na każdy sektor: Legia Warszawa, Lech Poznań, Widzew Łódź, Ruch Chorzów, Raków Częstochowa
BILET ULGOWY (kobiety, seniorzy od 65 lat, młodzież do 18 lat, niepełnosprawni), DZIECIĘCY (dzieci do 13 lat), DARMOWY (dzieci do 4 lat: muszą jednak zająć miejsce na kolanach rodzica; nie są natomiast zobowiązane do posiadania własnej karty kibica ani biletu papierowego. Wchodzą na podstawie biletu rodzica lub opiekuna).

W sezonie 2023/24 dla kibiców dostępne są dwa rodzaje biletów VIP – VIP i SuperVIP.

W strefie VIP stadionu Króla panuje swobodna atmosfera, sprzyjająca dyskusjom na wiele tematów, w tym tych związanych z emocjami boiskowymi dostarczanymi przez zespół ŁKS. Posiadacze biletów VIP mają prawo zająć miejsca w centralnej części trybuny, z doskonałym widokiem na murawę, w towarzystwie ciekawych osób, w tym znanych sportowców, przedstawicieli świata biznesu, kultury i rozrywki. Dodatkowo nasi kibice VIP korzystają z dedykowanego wejścia, które bardzo usprawnia proces wchodzenia i opuszczania obiektu. Otwarcie strefy VIP następuje już 1,5 h przed meczem, a czynne jest jeszcze do godziny po ostatnim gwizdku.

Bilet SuperVIP dodatkowo upoważnia kibica do skorzystania z wykwintnego cateringu (zupa, dania ciepłe, przekąski, desery i napoje).