Jak zwolnić karnet?

AKTUALIZACJA 14 / 02 / 2024

System biletowy umożliwia posiadaczom karnetów ŁKS Łódź na odsprzedanie/przekazanie/zwolnienie swojego miejsca w przypadku planowanej nieobecności. Jak to zrobić? Rzućcie okiem na naszą ściągę i pamiętajcie, że swoim kontem możecie zarządzać na stronie  bilety.lkslodz.pl.

Jak zwolnić miejsce?

Krok 1. – Zaloguj się na konto

Zaloguj się na konto i kliknij „Twoje konto”, rozwijając menu pod imieniem i nazwiskiem w prawym górnym rogu.

Krok 2. – Przejdź do karnetu

Rozwiń szczegóły swojego karnetu klikając przycisk „Przejdź do karnetu” na aktywnym karnecie (sekcja karnetu na dole strony).

Krok 3.

Wybierz przycisk „Anuluj” przy meczu (dla przykładu: ŁKS Łódź – Widzew).

Krok 4. – Potwierdź zwolnienie miejsca

Uwaga! Operacja nieodwracalna: jeśli zwrócisz miejsce na mecz z karnetu to utracisz prawo wstępu na ten mecz.

Jak oddać bilet?

Krok 1 i 2. – Tak jak wyżej.

Krok 3. – Przekaż bilet

W szczegółach karnetu wybierz „Przekaż bilet”, na przykładzie meczu ŁKS Łódź – Widzew (opcja ta jest widoczna na dole screena, w prawym dolnym rogu).

Krok 4. – Uzupełnij pole

Uzupełnij pole „PESEL” wpisując dane osoby, której odsprzedajesz bilet.

UWAGA: Nie wpisuj w to pole swoich danych!

Krok 5. – Podsumowanie

Po wpisaniu danych przejdź do opłacenia transakcji klikając „Podsumowanie” w prawym dolnym rogu.