Dla mediów

Akredytacje

AKTUALIZACJA 22 / 05 / 2020


Akredytacja stała

W celu uzyskania akredytacji stałej na sezon 2019/2020 prosimy o wypełnienie wniosku w systemie Accredito.

Wnioski o akredytację będą przyjmowane poprzez system Accredito do poniedziałku, 15 lipca 2019 roku. Złożenie wniosku o akredytację nie jest równoznaczne z jej przyznaniem.

Akredytacja jednorazowa

O akredytację jednorazową na dane spotkanie domowe rozgrywane na obiekcie przy al. Unii Lubelskiej 2 w Łodzi należy ubiegać się poprzez system Accredito.

Złożenie wniosku o akredytację nie jest równoznaczne z jej przyznaniem.

Odbiór akredytacji

Akredytacje prasowe wydawane są na półtorej godziny przed rozpoczęciem meczu w wejściu “Media” znajdującym się w trybunie Stadionu Miejskiego przy al. Unii Lubelskiej 2.

Akredytacja prasa / radio

Posiadacze akredytacji PRASA/RADIO wchodzą na obiekt poprzez odpowiednio oznaczone drzwi “Media”.

Osoby posiadające akredytację typu PRASA/RADIO mają dostęp do sektora przeznaczonego dla dziennikarzy, który znajduje się na trzecim piętrze obiektu oraz strefy mieszanej i sali konferencyjnej znajdujących się na poziomie zero.

Konferencja prasowa odbywa się zawsze około 15 minut po zakończeniu spotkania.

Akredytacja foto

Posiadacze akredytacji FOTO wchodzą na teren obiektu bramą wjazdową znajdującą się przy parkingu od strony al. Unii Lubelskiej.

Po wejściu na obiekt należy się zgłosić do osoby, która wydaje specjalne kamizelki. Osoba wydająca kamizelki poprosi o wpisanie swoich podstawowych danych na specjalną listę. Po zakończeniu spotkania należy obowiązkowo zwrócić kamizelkę w miejscu jej pobrania.

Osoby posiadające akredytację typu FOTO mają wstęp na murawę (wyłącznie do specjalnej strefy oznaczonej liniami za bramkami) oraz strefy mieszanej i sali konferencyjnej, które znajdują się na poziomie zero.

Akredytacja TV

Posiadacze akredytacji TV wchodzą na obiekt poprzez odpowiednio oznaczone drzwi “Media”.

Osoby posiadające akredytację typu TV mają dostęp do sektora przeznaczonego dla dziennikarzy, który znajduje się na trzecim piętrze obiektu, strefy mieszanej i sali konferencyjnej znajdujących się na poziomie zero oraz na murawę (wyłącznie do specjalnej strefy oznaczonej liniami za bramkami).


Rzecznik prasowy ŁKS Łódź
Bartosz Król
e-mail: prasa@lkslodz.pl
telefon: 609 736 543Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]