Dołącz do klubów partnerskich Akademii ŁKS

AKTUALIZACJA 04 / 10 / 2023

Akademia ŁKS to nie tylko ważne miejsce na piłkarskiej mapie województwa łódzkiego, ale i realizowana od kilku lat idea, którą pragniemy podzielić się z klubami z naszego regionu i całej Polski.

Proponowana przez Akademię ŁKS współpraca zakłada przede wszystkim oparte na szacunku partnerstwo, pozwalające na wymianę cennych doświadczeń, wspólne osiąganie istotnych z punktu widzenia obu stron celów i współdziałanie na wielu ważnych dla klubów płaszczyznach. Więcej o inicjatywie można posłuchać w ramach podcastu Radia Łódź, dostępnego TUTAJ.

Jeśli Twój klub jest zainteresowany dołączeniem do klubów partnerskich Akademii ŁKS i tym samym podpisaniem umowy partnerskiej, prosimy o wypełnienie ankiety.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z dyrektorem Akademii ŁKS – Krystianem Kierachem: krystian.kierach@lkslodz.pl / 695 353 272