Akademia ŁKS Łódź

ŁKS Schools

AKTUALIZACJA 10 / 09 / 2021


Już w październiku rusza ŁKS Schools czyli nowy projekt Akademii ŁKS dedykowany chłopcom i dziewczętom z roczników 2013, 2014, 2015 i 2016.

Rekreacyjne treningi piłki nożnej w ramach ŁKS Schools są otwarte dla wszystkich zainteresowanych dzieci z roczników 2013, 2014, 2015 i 2016. Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, specjalizującej się w szkoleniu piłkarskim najmłodszych dzieci.

To doskonały pretekst do rozpoczęcia przygody ze sportem pod znakiem ełkaesiackiej przeplatanki, a przy tym gwarancja doskonałej zabawy, która pomoże w rozwoju fizycznym i psychicznym dziecka oraz jego integracji z rówieśnikami.

ŁKS Schools to także autorski program aktywizacji ruchowej, opracowany na bazie doświadczeń trenerów Akademii, innymi słowy – świetny sposób na urozmaicenie wolnego czasu po szkole lub przedszkolu. Nikt tak jak trenerzy ŁKS Schools nie zaszczepi w Waszych pociechach miłości do piłki, nikt też na boisku nie wywoła tylu uśmiechów na ich twarzach.

Rodziców i opiekunów dzieci zainteresowanych zajęciami w ramach ŁKS Schools zachęcamy do pobrania, wypełnienia i wysłania 🔗 FORMULARZA na adres mailowy: mariusz.kalinowski@lkslodz.pl lub schools@lkslodz.pl. Dodatkowe informacje dotyczące projektu znajdziecie na stronie lkslodz.pl, a także pod numerem tel. 790 290 113 (kontakt w godz. 10-18).


Najczęściej zadawane pytania

Jak często odbywać się będą treningi ŁKS Schools?

– Treningi w ramach ŁKS Schools odbywać się będą dwa razy w tygodniu (jeden trening – maks. 60 minut). Treningi ŁKS Schools odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 19.

Gdzie będą odbywać się treningi ŁKS Schools?

– Treningi początkowo będą odbywać się w ośrodku Akademii ŁKS przy ulicy Krańcowej na boisku nr 5 – tzw. boisko pod balonem (czyli w tym samym miejscu, gdzie odbywały się testy naborowe).

Co moje dziecko powinno mieć na treningu?

– Uczestników pierwszych zajęć w sprzęt sportowy wyposaża rodzic lub opiekun. Niezbędny jest strój sportowy (dwie koszulki, spodenki, dres, ortalion) oraz buty przeznaczone do gry w piłkę nożną. Sprzęt sportowy dla zawodników ŁKS Schools będzie można zakupić u naszego partnera technicznego czyli w sklepie r-gol.com. W ciągu dwóch tygodni od chwili zapisania dziecka do ŁKS Schools rodzice powinni dostarczyć aktualne badania lekarskie wraz ze zgodą lekarza pierwszego kontaktu na udział dziecka w zajęciach.

Czy rodzice mogą oglądać treningi?

– Decyzję w tej sprawie uzależniamy od rozporządzeń państwowych. Jeżeli nie zostanie to zabronione decyzją władz państwowych, a i trener wyrazi zgodę na obecność rodziców na treningu, będą oni mogli przyglądać się zajęciom przebywając w miejscu wskazanym przez trenera.

Czy moje dziecko będzie mogło uczestniczyć w zajęciach jeśli urodziło się w 2017 roku?

– Tak, dziecko urodzone w 2017 roku może uczestniczyć w zajęciach najmłodszego rocznika. Trener ŁKS Schools po treningach próbnych przekaże rodzicom informację na temat tego, czy dziecko poradzi sobie na zajęciach ze starszymi dziećmi.

Jaki jest miesięczny koszt zajęć ŁKS Schools?

– Miesięczny koszt uczestnictwa dziecka w zajęciach ŁKS Schools wynosi 150 zł (płatne z góry do 10. dnia każdego miesiąca). Płatność będzie można uiścić na konto bankowe ŁKS Schools (nr konta 08 1050 1461 1000 0090 8107 9254), w tytule przelewu prosimy wpisać: Wpłata na cele statutowe -imię, nazwisko i datę urodzenia dziecka (np.: „Wpłata na cele statutowe – Jan Kowalski, 1.01.2015).Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny