Akademia ŁKS Łódź

ŁKS III Łódź

AKTUALIZACJA 24 / 06 / 2022



Kadra ŁKS III Łódź na sezon 2021/2022:

Górny rząd od lewej: Jakub Śliwa, Jakub Miniak, Igor Krzyżanek, Michał Wąsowski, Kamil Kaczmarek, Jakub Wojtczak, Oskar Stachurski, Dawid Minias, Jan Kobyliński, Alan Kułakowski.

Środkowy rząd od lewej: Krystian Gołdyn, Iwo Misztalski, Oliwier Krasowiak, Oliwier Mucha, Stanisław Białkowski, Wiktor Kościuk, Bartosz Bargiel, Kacper Krus, Wojbor Walasiak, Michał Nowakowski, Jakub Marchwicki.

Dolny rząd od lewej: Jan Jakubczak, Marcel Chałaj, Adam Olczak, Ramon Jakubiak, Sebastian Bielichowski (trener bramkarzy), Michał Zasada (trener), Michał Zientarski (drugi trener), Dawid Piątkowski (trener przygotowania motorycznego),  Marcin Juraś, Łukasz Jakubiak, Krystian Lajter, Krystian Siniarski.


Terminarz Ligi Okręgowej:

  • 1. kolejka / ŁKS III Łódź – GKS Ksawerów / 2:3
  • 2. kolejka / LKS Różyca – ŁKS III Łódź / 1:5
  • 3. kolejka / ŁKS III Łódź – AKS SMS Łódź / 3:0
  • 4. kolejka / Termy Uniejów – ŁKS III Łódź 1:1
  • 5. kolejka / ŁKS III Łódź – Górnik Łęczyca / 13:0
  • 6. kolejka / KAS Konstantynów Łódzki – ŁKS III Łódź / 1:3
  • 7. kolejka / ŁKS III Łódź – Iskra Dobroń / 5:1
  • 8. kolejka / Zawisza Rzgów – ŁKS III Łódź / 2:0
  • 9. kolejka / ŁKS III Łódź – Victoria Rąbień 4:2
  • 10. kolejka / ŁKS III Łódź – UKS SMS Łódź 4:0
  • 11. kolejka / Włókniarz Zgierz – ŁKS III Łódź / 0:4
  • 12. kolejka / ŁKS III Łódź – Sokół II Aleksandrów / 2:0
  • 13. kolejka / Ner Poddębice – ŁKS III Łódź / 1:1
  • 14. kolejka / ŁKS III Łódź – GLKS Sarnów Dalików / 5:1
  • 15. kolejka / Włókniarz Pabianice – ŁKS III Łódź / 2:2
  • 16. kolejka / GKS Ksawerów – ŁKS III Łódź / 2:3
  • 17. kolejka / ŁKS III Łódź – LKS Różyca / 4:2
  • 18. kolejka / AKS SMS Łódź – ŁKS III Łódź / 4:1
  • 19. kolejka / ŁKS III Łódź – Termy Uniejów / 6:1
  • 20. kolejka / PAUZA 
  • 21. kolejka / ŁKS III Łódź – KAS Konstantynów Łódzki / 4:0
  • 22. kolejka / Iskra Dobroń – ŁKS III Łódź / 1:3
  • 23. kolejka / ŁKS III Łódź – Zawisza Rzgów / 13:0
  • 24. kolejka / Victoria Rąbień – ŁKS III Łódź / 3:3
  • 25. kolejka / UKS SMS Łódź – ŁKS III Łódź / 4:0
  • 26. kolejka / ŁKS III Łódź – Włókniarz Zgierz / 5:2
  • 27. kolejka / Sokół II Aleksandrów Łódzki – ŁKS III Łódź / 1:0
  • 28. kolejka / ŁKS III Łódź – Ner Poddębice / 3:2
  • 29. kolejka / GLKS Sarnów Dalików – ŁKS III Łódź  / 1:13
  • 30. kolejka / ŁKS III Łódź – Włókniarz Pabianice / 3:2

Okręgowy Puchar Polski:

  • III runda / ŁKS III Łódź – Magnat Sierpów / 3:0
  • IV runda / ŁKS III Łódź – Andrespolia Wiśniowa Góra / 6:0
  • V runda / ŁKS III Łódź – ŁKS II Łódź / 0:7

Tabela Ligi Okręgowej:

LP. DRUŻYNA M PKT. BR Z R P
 1. AKS SMS Łódź 28 67 135:34 22 1 5
 2. GKS Ksawerów 28 61 79:45 19 4 5
 3. ŁKS III Łódź 28 55 99:43 17 4 7
 4. Ner Poddębice 28 51 68:44 15 6 7
 5. Włókniarz Pabianice 28 48 68:44 14 6 8
 6. LKS Różyca 28 46 79:64 14 4 10
 7. Zawisza Rzgów 28 43 47:56 13 4 11
 8. Iskra Dobroń 28 42 88:79 6 5 4
 9. UKS SMS Łódź 28 39 57:55 6 0 9
 10. Victoria Rąbień 28 36 68:78 4 6 5
 11. Termy Uniejów 28 29 61:74 5 2 8
 12. KAS Konstantynów Łódzki 28 29 38:60 5 1 9
 13. Włókniarz Zgierz 28 28 50:68 4 1 10
 14. Sokół II Aleksandrów Łódzki 28 23 43:71 3 2 10
 15. GLKS Sarnów/Daliów 28 3 20:192 1 5 9
 16. Górnik Łęczyca 0 0 0:0 0 0 0

 



Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny