Biznes

Sale konferencyjne

AKTUALIZACJA 03 / 01 / 2023


Zobacz Łódzki Klub Sportowy w portalu www.mojekonferencje.pl    ŁKS Łodź w www.salebiznesowe.pl

Strefa skybox to nie tylko ekskluzywne pomieszczenia, w których widowisko sportowe obejrzymy w komfortowych warunkach. W naszej ofercie znajdują się również trzy sale konferencyjne, idealnie przystosowane do przeprowadzania:

  • warsztatów
  • szkoleń
  • zebrań
  • konferencji
  • briefingów

Każda z sal jest nowocześnie wyposażona (w tym w urządzenia multimedialne np. telewizor Full HD), ponadto pomieszczenia posiadają specjalne zaplecza, w których mogą Państwo zgromadzić wszystkie potrzebne podczas spotkań materiały pomocnicze.

Sale konferencyjne w strefie skybox pomieszczą od 20 do 40 osób.

W pobliżu znajdują się liczne obiekty o charakterze rekreacyjno-sportowym, m.in.: Aquapark Fala (jedno z największych kąpielisk w Polsce), ZOO, czy Ogród Botaniczny, otoczone przez największy w Europie park w centrum miasta.

Obiekty przy al. Unii są również doskonale skomunikowane z pozostałą częścią Łodzi. Do centrum miasta, hoteli, restauracji, czy portu lotniczego możemy dostać się w mniej niż 20 minut komunikacją miejską. Ponadto obok stadionu znajduje się dworzec Łódź – Kaliska, który połączony jest z kilkudziesięcioma miastami w woj. łódzkim oraz Polski. Wszystko to sprawia, że organizacja Państwa spotkania przebiegnie komfortowo i dostarczy uczestnikom wielu atrakcji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Szczegóły po kontakcie na biznes[at]lkslodz.pl

 

  • Kliknij, aby powiększyć zdjęcie


Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny