Strona główna

Sklep U2 ŁKS Store

AKTUALIZACJA 26 / 02 / 2024


Zapraszamy do oficjalnego sklepu Łódzkiego Klubu Sportowego, wyjątkowego miejsca znajdującego się w południowo-wschodniej części stadionu Króla. W stylowych wnętrzach U2 ŁKS Store czekają na Was starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, czyli niemal wszystko o czym marzy kibic ŁKS-u.

W U2 ŁKS Store zakupicie m.in. koszulki meczowe pierwszej drużyny, bluzy rozpinane, koszulki polo i z krótkim rękawem, do tego bluzy trenerskie, koszulki bramkarskie i inne klubowe gadżety. Wkrótce powiększymy asortyment, co więcej w sklepie oferujemy usługę personalizacji koszulki. Odwiedź nas w U2 ŁKS Store!


Godziny otwarcia

  • Poniedziałek – piątek | godz. 11.00 – 19.00
  • Sobota  godz. 11.00 – 15.00
  • Niedziela  | Sklep będzie otwierany w dni meczowe

O godzinach otwarcia w niedziele będziemy informować na bieżąco w naszych kanałach komunikacyjnych (strona www, social media)

Kontakt

  • Telefon | +48 794 746 552
  • E-mail | sklep@lkslodz.pl


Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny