Sklep U2 ŁKS Store

AKTUALIZACJA 31 / 01 / 2024

Zapraszamy do oficjalnego sklepu Łódzkiego Klubu Sportowego, wyjątkowego miejsca znajdującego się w południowo-wschodniej części stadionu Króla. W stylowych wnętrzach U2 ŁKS Store czekają na Was starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, czyli niemal wszystko o czym marzy kibic ŁKS-u.

W U2 ŁKS Store zakupicie m.in. koszulki meczowe pierwszej drużyny, bluzy rozpinane, koszulki polo i z krótkim rękawem, do tego bluzy trenerskie, koszulki bramkarskie i inne klubowe gadżety. Wkrótce powiększymy asortyment, co więcej w sklepie oferujemy usługę personalizacji koszulki. Odwiedź nas w U2 ŁKS Store!

• Poniedziałek – piątek | godz. 11.00 – 19.00
  • Sobota  godz. 11.00 – 15.00
  • Niedziela  | Sklep będzie otwierany w dni meczowe

O godzinach otwarcia w niedziele będziemy informować na bieżąco w naszych kanałach komunikacyjnych (strona www, social media)