Akademia ŁKS Łódź

Staże trenerskie w Akademii ŁKS Łódź

AKTUALIZACJA 10 / 06 / 2021

fot. Cyfrasport

Autorski program szkolenia piłkarskiego Akademii ŁKS powstał i jest tu realizowany oczywiście z myślą o młodych zawodnikach Łódzkiego Klubu Sportowego, ale nie oznacza to, że zamierzamy go zamknąć przed środowiskiem trenerów i kandydatów na trenerów. Pragniemy za pośrednictwem stażów trenerskich dzielić się doświadczeniami, wiedzą teoretyczną i praktyczną, a także narzędziami, którymi posługujemy się w naszej pracy, z każdym, komu podobnie jak nam leży na sercu stałe podnoszenie poziomu szkolenia piłkarskiej młodzieży.

W tym konkretnym przypadku wszyscy gramy do jednej bramki i dlatego ta szeroko pojęta komunikacja trenerska przejawiająca się w możliwości korzystania z rezultatów naszej dotychczasowej pracy i doświadczeń nie jest żadną kurtuazją, a potrzebą czasu, misją Akademii ŁKS i w pewnym sensie także jej obowiązkiem.

Krystian Kierach, koordynator Akademii ŁKS

Akademia ŁKS Łódź wznawia program staży trenerskich. Po doświadczeniach poprzednich miesięcy postanowiliśmy wyznaczyć jeden mikrocykl w miesiącu przeznaczony na staż. Poniżej przedstawiamy terminy stażu w nadchodzących miesiącach:

• 14 – 19 czerwca
  • 23 – 27 sierpnia
  • 13 – 17 września
  • 11 – 15 października
  • 15 – 19 listopada
  • 13 – 17 grudnia

Staż w Akademii rozpoczyna się w poniedziałek o godz. 8:30, a kończy w piątek wieczorem lub w sobotę – obserwacją meczu i analizą gry wybranej drużyny ŁKS Łódź. Staż realizowany jest zgodnie z planem treningowym Akademii. W trakcie stażu przewidujemy spotkania z:

• Koordynatorem Akademii
  • Departamentem Przygotowania Motorycznego
  • Departamentem Szkolenia Bramkarzy
  • Fizjoterapeutą
  • Na bieżąco przed i po treningach ze sztabami trenerskimi

Metodologie szkolenia Akademii ŁKS Łódź przedstawia w podcaście “Jak uczyć futbolu” jej twórca – Paweł Drechsler. Całej audycji można posłuchać W TYM MIEJSCU.

Staż w naszej Akademii jest bezpłatny.

Aby wziąć udział w stażu należy:

Akademia współpracuje z: