Akademia ŁKS Łódź

Staże trenerskie w Akademii ŁKS Łódź

AKTUALIZACJA 05 / 01 / 2024

fot. Lens Strong

Autorski program szkolenia piłkarskiego Akademii ŁKS powstał i jest tu realizowany oczywiście z myślą o młodych zawodnikach Łódzkiego Klubu Sportowego, ale nie oznacza to, że zamierzamy go zamknąć przed środowiskiem trenerów i kandydatów na trenerów. Pragniemy za pośrednictwem stażów trenerskich dzielić się doświadczeniami, wiedzą teoretyczną i praktyczną, a także narzędziami, którymi posługujemy się w naszej pracy, z każdym, komu podobnie jak nam leży na sercu stałe podnoszenie poziomu szkolenia piłkarskiej młodzieży.

W tym konkretnym przypadku wszyscy gramy do jednej bramki i dlatego ta szeroko pojęta komunikacja trenerska przejawiająca się w możliwości korzystania z rezultatów naszej dotychczasowej pracy i doświadczeń nie jest żadną kurtuazją, a potrzebą czasu, misją Akademii ŁKS i w pewnym sensie także jej obowiązkiem.

Krystian Kierach, dyrektor Akademii ŁKS

Akademia ŁKS Łódź wznawia program staży trenerskich. Po doświadczeniach poprzednich miesięcy postanowiliśmy wyznaczyć jeden mikrocykl w miesiącu przeznaczony na staż. Poniżej przedstawiamy terminy stażu w nadchodzących miesiącach:

• 29 stycznia – 4 lutego
  • 11 – 17 marca
  • 22 – 28 kwietnia
  • 3 – 9 czerwca

Staż w Akademii rozpoczyna się w poniedziałek o godz. 9:30, a kończy w piątek wieczorem lub w sobotę – obserwacją meczu i analizą gry wybranej drużyny ŁKS Łódź. Staż realizowany jest zgodnie z planem treningowym Akademii i obejmuje udział w zajęciach treningowych WSZYSTKICH drużyn w Akademii. Nie realizujemy stażu tylko przy wybranej drużynie np. ŁKS II Łódź. W trakcie stażu przewidujemy spotkania z:

• Dyrektor Akademii
  • Departamentem Przygotowania Motorycznego
  • Departamentem Szkolenia Bramkarzy
  • Fizjoterapeutą
  • Dyrektorem Szkoły MG13
  • Na bieżąco przed i po treningach ze sztabami trenerskimi

Metodologię szkolenia Akademii ŁKS Łódź przedstawia w podcaście “Jak uczyć futbolu” jej twórca – Paweł Drechsler. Całej audycji można posłuchać W TYM MIEJSCU.

Staż w naszej Akademii jest bezpłatny.

Aby wziąć udział w stażu należy:

Akademia współpracuje z: