Biznes

Nasi partnerzy

AKTUALIZACJA 12 / 07 / 2022


SPONSOR STRATEGICZNY


Siedziba firmy mieści się w Łodzi, a jej domy pogrzebowe znajdują się w kilku punktach naszego miasta oraz w Koluszkach. Firma Klepsydra jest związana z branżą pogrzebową i zajmuje się kompleksową organizacją pogrzebów. Historia zakładu sięga lat 50., a on sam powstał w wyniku przekształcenia Miejskiego Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych właśnie w firmę Klepsydra.

SPONSORZY


Nasz sponsor posiada licencję na prowadzenie zakładów w kraju.  Na iforbet.pl znajdziemy najlepszą ofertę, w tym także zakładów live, nie tylko na mecze ŁKS-u Łódź, ale i wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe, czy społeczno-kulturowe. Grając w forBET kibice wspierają również Łódzki Klub Sportowy!

 

Firma zajmuje się magazynowaniem gazu propan – butan, napełnianiem butli z gazem propan – butan, dystrybucją gazu płynnego propan – butan w butlach 11 kg, 33 kg do odbiorców indywidualnych i hurtowych. Rozlewnia Gazu Płynnego Dorgas mieści się w dzielnicy miasta Konopnica.

Zajęcia prowadzone są w trybie wieczorowym (od poniedziałku do piątku), bądź zaocznym (co drugi weekend). Zatrudniona w szkole kadra nauczycielska to członkowie Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych. Swoje szkoły Cosinus posiada w ponad czterdziestu polskich miastach.

PARTNER STRATEGICZNY


Nic zatem dziwnego, że głównym partnerem strategicznym klubu jest właśnie miasto Łódź. ŁKS współpracuje z oddziałem „Łódź kreuje”.

PARTNERZY


Goal.pl to serwis poświęcony piłce nożnej w wydaniu ligowym oraz reprezentacyjnym.

Wozimy łodzian od pokoleń i każdego dnia staramy zmieniać się na lepsze

MPK–Łódź Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo, w którym umiejętnie łączymy tradycję z nowoczesnością. Korzystamy z najnowszych zdobyczy techniki, szukamy nowych rozwiązań, ale też czerpiemy z ponad 115 lat doświadczenia. W codziennej pracy staramy się stale poprawiać jakość świadczonych usług wiedząc, że spoczywa na nas niezwykle odpowiedzialne zadanie.

MPK–Łódź jest nieodłącznym elementem tożsamości miasta, środkami komunikacji miejskiej tysiące łodzian każdego dnia jedzie do pracy, szkoły, na zakupy, spotkanie z rodziną, przyjaciółmi…

Odwiedzając zakładkę poświęconą naszemu przedsiębiorstwu:

  • uzyskacie Państwo informacje na temat organizacji i zarządzania MPK-Łódź,
  • poznacie historię łódzkiej komunikacji miejskiej,
  • dowiecie się, jakim taborem wozimy łodzian.

Wielbiciele muzyki poważnej będą mieli okazję wysłuchać utworów wykonywanych przez Zakładową Orkiestrę Dętą działającą przy MPK- Łódź.

Liczymy, że wizyta na naszej stronie będzie dla Państwa przydatna i ułatwi korzystanie z naszych usług.

Sprint Studio zostało założone w Łodzi, mieści się ono przy ul. Łagwienickiej 147. Firma funkcjonuje już od ponad 20-stu lat. Działalność usługowa drukarni opiera się przede wszystkim na drukach gazet (powiatowych, gminnych), czasopism, gazet reklamowych, kalendarzy, książek, broszur, a także wlepek, etykiet i plakatów. Sprint Studio wspiera ŁKS już od trzech sezonów.

Radio Łódź to największa regionalna rozgłośnia Polskiego Radia na terenie miasta i województwa łódzkiego. Nadaje na falach UKF: *99,2 MHz – Łódź *96,7 MHz – Sieradz *101,1 MHz – Wieluń. Na antenie Radia Łódź usłyszymy najświeższe informacje z naszego regionu. Polskie Radio w Łodzi prezentuje wysokiej jakości muzykę mechaniczną, taneczną i jazzową.

PARTNERZY


Największe komercyjne centrum sportu w Polsce z wyjątkowym klimatem, które zapewni ćwiczenia każdemu bez tłoku, ścisku i kolejek do sprzętu. Dziewięć przestronnych stref sportowych pozwala na rozwijanie sportowych pasji całym rodzinom, a profesjonalne warunki treningu usatysfakcjonują sportowców i zespoły. Tu pod jednym dachem możesz uprawiać wiele dyscyplin i urozmaicić swój trening o nowe możliwości.

Edifier to firma istniejąca od dwudziestu lat, specjalizująca się w produkcji głośników i słuchawek.

Zaufanie klientów Edifier zyskał produkując sprzęt charakteryzujący się drobiazgową dokładnością wykończenia, zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, a także niespotykanym nigdzie indziej, designerskim wzornictwem. Nie bez znaczenia jest także fakt, że chociaż produkty Edifier nie ustępują jakością tym sprzedawanym przez lepiej znaną konkurencję, często są one tańsze od konkurencyjnych.

Szczególnie dużym uznaniem wśród specjalistów od rynku muzycznego cieszą się głośniki komputerowe 2.0 oraz słuchawki bluetooth Edifier. Ponieważ w coraz większej liczbie gospodarstw domowych to komputer staje się centrum rozrywki, towarzyszący mu sprzęt audio nie może ustępować jakością samodzielnym urządzeniom grającym. Producenci Edifier szybko to zrozumieli i obecnie użytkownicy komputerów coraz chętniej sięgają po głośniki i słuchawki tej właśnie marki.


Syguła prowadzi działalność na rynku motoryzacyjnym od blisko trzydziestu lat – kiedyś jako rodzinne przedsiębiorstwo, dziś już jako autoryzowany koncesjoner marki Citroen, któremu jednak udało się zachować atmosferę przyjaznej i rodzinnej firmy.

Główna siedziba dealera znajduje się przy ul. Limanowskiego 156 w Łodzi.  Koncern nadal jest prowadzony przez założyciela, Stanisława Sygułę, któremu w działalności pomagają synowie.

Syguła to bogata oferta motoryzacyjna, a oddziały firmy zajmują się m.in.: doradztwem likwidacji szkód, holowaniem, serwisem samochodów Citroen, dystrybucją nowych, a także używanych pojazdów (sprzedaż i wycena samochodu klienta; bez względu na markę auta), doradztwem w zakresie pozyskiwania części zamiennych, kredytami leasingu i ubezpieczeniami oraz najwyższą jakością napraw blacharskich i lakierniczych.

Wciąż dynamicznie rozwijającej się marce zaufało już ponad trzydzieści tysięcy osób.


Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług, którą znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej firmy – sygula.pl

SK ŁKS wspiera, a niekiedy i współtworzy inicjatywy klubu, troszczy się o przyjazną atmosferę podczas widowisk sportowych, ponadto zajmuje się organizacją wydarzeń dla dzieci i akcji charytatywnych. Wśród nich należy wspomnieć między innymi o piknikach i wigiliach dla dzieci z domów dziecka oraz biedniejszych rodzin, turniejach piłkarskich dla młodszych i starszych kibiców czy aukcjach, z których dochód przeznaczany jest na promocję klubu wśród najmłodszych. SK ŁKS współpracuje z Domem Dziecka nr 1 przy ulicy Aleksandrowskiej i Domem Pomocy Społecznej przy ulicy Spadkowej. Wraz z „Łódź Kocha Sport” Stowarzyszenie Kibiców ŁKS-u promuje aktywny tryb życia.

PARTNERZY


Spedycja krajowa i międzynarodowa ze specjalizacją na transporty ekspresowe. Nasz partner to firma otwarta na potrzeby klienta. Stała dostępność i obsługa każdej przesyłki od miejsca odbioru do miejsca dostawy są tutaj priorytetem, bez względu na to, czy wybierzesz przejazd specjalny, transport specjalny czy standardową dostawę drogą lądową, powietrzną lub morską.

30 lat historii, niemal pół tysiąca zrealizowanych kontraktów, ponad 800 pracowników i 1000 współpracujących firm podwykonawczych – MIRBUD S.A. działa we wszystkich segmentach budownictwa na terenie całego kraju i poza jego granicami.

Nowy Styl to europejski lider kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych i miejsc użyteczności publicznej. Dostarcza usługę wyposażania wnętrz w oparciu o analizę specyfiki i potrzeb klienta, efektywności, organizacji pracy, ergonomii i akustyki. Firma ma przedstawicielstwa w 16 krajach. Rozwiązania i wiedzę o organizacji biur prezentuje w Office Inspiration Centre w Krakowie i 30 showroomach m.in. w Londynie, Paryżu, Warszawie, Monachium, Pradze i Dubaju.

Nowy Styl wyposaża biurowce, centra konferencyjne, kina, stadiony, obiekty muzyczne, sportowe i wielofunkcyjne. Na liście referencyjnej są m.in. korporacje jak DS Smith, Honeywell, Deloitte, ABB, instytucje kulturalne np. NOSPR w Katowicach, Opera w Monachium i stadiony w Polsce i Francji.

W globalnym portfolio firmy znajduje się 8 marek: Nowy Styl, BN Office Solution, Grammer Office, Rohde & Grahl, SITAG, Kusch+Co, Forum Seating i Stylis. W 2019 r. firma rozpoczęła rebranding, celem odejścia od wielobrandowego portfolio i budowy dominującej, silnej marki – Nowy Styl. Zmiany na początek objęły Polskę. Firma odchodzi od używania „Grupy” jako marki parasolowej, a w jej portfolio zostają wybrane marki.

Nowy Styl wytwarza produkty w zakładach wyposażonych w najnowocześniejsze technologie w Polsce, Niemczech, Francji, Szwajcarii, Rosji, na Ukrainie i w Turcji. Produkty Nowego Stylu zdobywają prestiżowe nagrody m.in.: Red Dot Design Award, German Design Award, Iconic Awards, iF Design Award.

ODWIEDŹ STRONĘ:
OBSERWUJ:

W sklepie internetowym (www.ambaseny.pl ) znajdziemy produkty między innymi do jacuzzi i saun, trampoliny, a także sprzęt do oczyszczania i dezynfekcji wody. Znakomicie rozwijająca się firma działa na rynku już od 2006 roku i udowadnia, że „w branży jest jeszcze bardzo wiele do zrobienia”.

PARTNERZY


Odpowiednio dobrane drzwi oraz okna to wizytówka całego budynku, a także zabezpieczenie przed włamaniem i Wentana dobrze o tym wie oferując szeroki asortyment doskonałej jakości produktów i profesjonalnej obsługi montażystów. Firma wykonuje oraz montuje okna i drzwi do domu, firmy lub budynków użyteczności publicznej.

DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie. Jest wiodącą firmą na polskim rynku. Grupa kapitałowa DPD Polska obejmuje firmę kurierską DPD wraz z firmą DPD Strefa Paczki, której oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych oraz spółkę spedycyjną Air Cargo Poland Global Forwarding.

Przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe usługi architektoniczno-budowlane, między innymi: adaptacje projektów budowlanych, obsługę geodezyjną i instalacyjną obiektów oraz wszystkie przeglądy techniczne związane z architekturą. Szczegółowe informacje o firmie i jej ofercie znajdziemy na oficjalnej stronie eplproject.pl.

Firma, która może pochwalić się wieloma referencjami i pomyślnie zrealizowanymi projektami, specjalizuje się głównie w domach rodzinnych dla klientów indywidualnych, ale również w budynkach  publicznych i inwestorskich.

Przedsiębiorstwo od lat współpracuje z klubami sportowymi na terenie całej Polski, fundacjami, a także klientami indywidualnymi. eFanshop posiada własny oddział wykonawczy z maszynami do wyrobu autorskich produktów. W ofercie firmy (szczegóły na www.efanshop.com) znajdziemy: szaliki, smyczki, flagi, nerki, poduszki, czapki, koszulki, rękawiczki i wiele innych gadżetów.

 

Od ponad 30 lat Grupa Impel tworzy rozwiązania outsourcingowe dla biznesu. Oferuje zarówno usługi proste, jak i specjalistyczne – od zapewniania bezpieczeństwa i utrzymania czystości, poprzez obsługę procesów biznesowych czy usługi dla przemysłu.

Impel współpracuje z firmami i instytucjami reprezentującymi niemal wszystkie sektory gospodarki, a oferowane rozwiązania są odpowiedzią na konkretne potrzeby klientów.

Grupa Impel działa na terenie całej Polski.

PARTNER TECHNICZNY


R-GOL.com od blisko 20 lat istnieje na piłkarskiej mapie Polski. Mały, rodzinny biznes założony przez Marcina Radziwona przerodził się w potentata – R-GOL.com to dziś największy sklep piłkarski w Polsce i jeden z największych w Europie. Potwierdzają to przede wszystkim setki tysięcy zadowolonych Klientów i branżowe nagrody, które niejednokrotnie padały łupem firmy wywodzącej się z Warmii i Mazur.

PARTNER MEDYCZNY


Esse dla zdrowia, specjalizuje się w ortopedii, fizjoterapii, dietetyce, psychologii sportu, neurologii oraz proktologii i gwarantuje pomoc wysoko wyspecjalizowanych specjalistów – lekarzy oraz fizjoterapeutów, posiadających duże doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu urazów sportowych.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny