Biznes

Nasi partnerzy

AKTUALIZACJA 07 / 06 / 2017


SPONSOR STRATEGICZNY


Siedziba firmy mieści się w Łodzi, a jej domy pogrzebowe znajdują się w kilku punktach naszego miasta oraz w Koluszkach. Firma Klepsydra jest związana z branżą pogrzebową i zajmuje się kompleksową organizacją pogrzebów. Historia zakładu sięga lat 50., a on sam powstał w wyniku przekształcenia Miejskiego Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych właśnie w firmę Klepsydra.

SPONSORZY


Nasz sponsor posiada licencję na prowadzenie zakładów w kraju.  Na iforbet.pl znajdziemy najlepszą ofertę, w tym także zakładów live, nie tylko na mecze ŁKS-u Łódź, ale i wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe, czy społeczno-kulturowe. Grając w forBET kibice wspierają również Łódzki Klub Sportowy!

 

Firma zajmuje się magazynowaniem gazu propan – butan, napełnianiem butli z gazem propan – butan, dystrybucją gazu płynnego propan – butan w butlach 11 kg, 33 kg do odbiorców indywidualnych i hurtowych. Rozlewnia Gazu Płynnego Dorgas mieści się w dzielnicy miasta Konopnica.

Zajęcia prowadzone są w trybie wieczorowym (od poniedziałku do piątku), bądź zaocznym (co drugi weekend). Zatrudniona w szkole kadra nauczycielska to członkowie Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych. Swoje szkoły Cosinus posiada w ponad czterdziestu polskich miastach.

PARTNERZY


Radio Łódź to największa regionalna rozgłośnia Polskiego Radia na terenie miasta i województwa łódzkiego. Nadaje na falach UKF: *99,2 MHz – Łódź *96,7 MHz – Sieradz *101,1 MHz – Wieluń. Na antenie Radia Łódź usłyszymy najświeższe informacje z naszego regionu. Polskie Radio w Łodzi prezentuje wysokiej jakości muzykę mechaniczną, taneczną i jazzową.

Początkowo byliśmy niewielkim warsztatem, który dzięki fachowości i wiedzy zespołu zdobywał coraz silniejszą pozycję na rynku motoryzacyjnym. Pod koniec lat 90tych otrzymaliśmy świadectwo autoryzacji FIAT AUTO POLAND na wykonywanie obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej samochodów tej marki. W maju 2001 roku staliśmy się salonem sprzedaży samochodów marki Fiat i Alfa Romeo. W kwietniu 2004 roku związaliśmy się z Kia Motors Polska i od tego czasu jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marki Kia.

Sprint Studio zostało założone w Łodzi, mieści się ono przy ul. Łagwienickiej 147. Firma funkcjonuje już od ponad 20-stu lat. Działalność usługowa drukarni opiera się przede wszystkim na drukach gazet (powiatowych, gminnych), czasopism, gazet reklamowych, kalendarzy, książek, broszur, a także wlepek, etykiet i plakatów. Sprint Studio wspiera ŁKS już od trzech sezonów.

Do głównych kierunków działalności firmy należą:

  • sprzedaż igieł dziewiarskich firmy Groz-Beckert – wyłączny przedstawiciel oraz igieł szwalniczych do wszsystkich typów maszyn
  • sprzedaż pozostałych elementów oczkotwórczych w tym płaszczek, haczyków, prowadników itd.
  • sprzedaż urządzeń i stanowisk specjalistycznych z zastosowaniem do każdego typu operacji na szwalni
  • sprzedaż przędz dziewiarskich i tkackich
  • sprzedaż włóknin w szerokiej gamie gramatur w zastosowaniach do hafciarstwa oraz przemysłu odzeżowego, tapicerskiego i meblarskiego
  • części do maszyn dziewiarskich, skarpetkowych i pończoszniczych
  • części do maszyn szwalniczych Rimoldi

Strona internetowa: www.bazexim.com.pl

PARTNERZY


Edifier to firma istniejąca od dwudziestu lat, specjalizująca się w produkcji głośników i słuchawek.

Zaufanie klientów Edifier zyskał produkując sprzęt charakteryzujący się drobiazgową dokładnością wykończenia, zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, a także niespotykanym nigdzie indziej, designerskim wzornictwem. Nie bez znaczenia jest także fakt, że chociaż produkty Edifier nie ustępują jakością tym sprzedawanym przez lepiej znaną konkurencję, często są one tańsze od konkurencyjnych.

Szczególnie dużym uznaniem wśród specjalistów od rynku muzycznego cieszą się głośniki komputerowe 2.0 oraz słuchawki bluetooth Edifier. Ponieważ w coraz większej liczbie gospodarstw domowych to komputer staje się centrum rozrywki, towarzyszący mu sprzęt audio nie może ustępować jakością samodzielnym urządzeniom grającym. Producenci Edifier szybko to zrozumieli i obecnie użytkownicy komputerów coraz chętniej sięgają po głośniki i słuchawki tej właśnie marki.


Syguła prowadzi działalność na rynku motoryzacyjnym od blisko trzydziestu lat – kiedyś jako rodzinne przedsiębiorstwo, dziś już jako autoryzowany koncesjoner marki Citroen, któremu jednak udało się zachować atmosferę przyjaznej i rodzinnej firmy.

Główna siedziba dealera znajduje się przy ul. Limanowskiego 156 w Łodzi.  Koncern nadal jest prowadzony przez założyciela, Stanisława Sygułę, któremu w działalności pomagają synowie.

Syguła to bogata oferta motoryzacyjna, a oddziały firmy zajmują się m.in.: doradztwem likwidacji szkód, holowaniem, serwisem samochodów Citroen, dystrybucją nowych, a także używanych pojazdów (sprzedaż i wycena samochodu klienta; bez względu na markę auta), doradztwem w zakresie pozyskiwania części zamiennych, kredytami leasingu i ubezpieczeniami oraz najwyższą jakością napraw blacharskich i lakierniczych.

Wciąż dynamicznie rozwijającej się marce zaufało już ponad trzydzieści tysięcy osób.


Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług, którą znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej firmy – sygula.pl

PepsiCo działalność na terenie Polski rozpoczęła w połowie lat 70., a główny oddział polski firmy znajduje się w Warszawie, przy ulicy Fort Wola 22a.  Jak czytamy na oficjalnej stronie firmy pepsicopoland.com „Konsumenci w ponad 200 krajach i regionach na całym świecie sięgają po produkty PepsiCo miliard razy dziennie.”

SK ŁKS wspiera, a niekiedy i współtworzy inicjatywy klubu, troszczy się o przyjazną atmosferę podczas widowisk sportowych, ponadto zajmuje się organizacją wydarzeń dla dzieci i akcji charytatywnych. Wśród nich należy wspomnieć między innymi o piknikach i wigiliach dla dzieci z domów dziecka oraz biedniejszych rodzin, turniejach piłkarskich dla młodszych i starszych kibiców czy aukcjach, z których dochód przeznaczany jest na promocję klubu wśród najmłodszych. SK ŁKS współpracuje z Domem Dziecka nr 1 przy ulicy Aleksandrowskiej i Domem Pomocy Społecznej przy ulicy Spadkowej. Wraz z „Łódź Kocha Sport” Stowarzyszenie Kibiców ŁKS-u promuje aktywny tryb życia.

PARTNERZY


DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie. Jest wiodącą firmą na polskim rynku. Grupa kapitałowa DPD Polska obejmuje firmę kurierską DPD wraz z firmą DPD Strefa Paczki, której oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych oraz spółkę spedycyjną Air Cargo Poland Global Forwarding.

Przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe usługi architektoniczno-budowlane, między innymi: adaptacje projektów budowlanych, obsługę geodezyjną i instalacyjną obiektów oraz wszystkie przeglądy techniczne związane z architekturą. Szczegółowe informacje o firmie i jej ofercie znajdziemy na oficjalnej stronie eplproject.pl.

Firma, która może pochwalić się wieloma referencjami i pomyślnie zrealizowanymi projektami, specjalizuje się głównie w domach rodzinnych dla klientów indywidualnych, ale również w budynkach  publicznych i inwestorskich.

Przedsiębiorstwo od lat współpracuje z klubami sportowymi na terenie całej Polski, fundacjami, a także klientami indywidualnymi. eFanshop posiada własny oddział wykonawczy z maszynami do wyrobu autorskich produktów. W ofercie firmy (szczegóły na www.efanshop.com) znajdziemy: szaliki, smyczki, flagi, nerki, poduszki, czapki, koszulki, rękawiczki i wiele innych gadżetów.

 

PARTNERZY


Kino Helios zlokalizowane jest w CHR Sukcesja w Łodzi. Posiada 9 klimatyzowanych sal wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, dźwięk cyfrowy Dolby ATMOS oraz DOLBY 7.1,
 a także srebrne ekrany najwyższej światowej jakości 4K.

Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta znajduje się w samym centrum Polski niedaleko skrzyżowania autostrad A1 i A2. Zlokalizowany około 6 km od centrum Łodzi. W promieniu 50 km od lotniska w miastach powyżej 10 tys. mieszkańców mieszka ok. 1,4 miliona ludzi.

W sklepie internetowym (www.ambaseny.pl ) znajdziemy produkty między innymi do jacuzzi i saun, trampoliny, a także sprzęt do oczyszczania i dezynfekcji wody. Znakomicie rozwijająca się firma działa na rynku już od 2006 roku i udowadnia, że „w branży jest jeszcze bardzo wiele do zrobienia”.

PARTNER STRATEGICZNY


Nic zatem dziwnego, że głównym partnerem strategicznym klubu jest właśnie miasto Łódź. ŁKS współpracuje z oddziałem „Łódź kreuje”.

PARTNER TECHNICZNY


Firma VitaSport istnieje od 1998 roku i posiada sieć własnych sklepów (m.in. w Łodzi i Warszawie), z których prowadzona jest sprzedaż detaliczna i hurtowa na terenie całej Polski. Istniejąca na rynku dwadzieścia lat firma wyspecjalizowała się w branży sportowej, przede wszystkim zaś w sprzęcie piłkarskim.

Wśród firm, których sprzęt sprzedaje firma VitaSport znajdują się takie marki jak: Adidas, Nike, Mizuno, Puma i Reusch. Ponadto w jej ofercie znajdują się nadruki reklamowe na odzież sportową oraz tabliczki grawerowane na puchary, figurki, medale i inne trofea sportowe. Klientami VitaSport są sklepy, hurtownie, szkoły, jednostki samorządowe, klienci indywidualni, a także oczywiście kluby sportowe.

PARTNER MEDYCZNY


Siedziba istniejącej od 1996 roku firmy Rmed znajduje się w Łodzi, a jej główna placówka mieści się przy ulicy Jaracza 55. Opieką medyczną Rmed obejmuje zarówno osoby indywidualne, jak i zakłady pracy oraz inne instytucje. Kadrę lekarską Rmed stanowią doświadczeni i znakomicie wykwalifikowani profesjonaliści. Na stronie www.rmed.pl znajdziemy więcej informacji o firmie i świadczonych przez nią usługach.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]