Biznes

Nasi partnerzy

AKTUALIZACJA 12 / 07 / 2022


SPONSORZY GłóWNI


Nasz sponsor posiada licencję na prowadzenie zakładów w kraju.  Na iforbet.pl znajdziemy najlepszą ofertę, w tym także zakładów live, nie tylko na mecze ŁKS-u Łódź, ale i wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe, czy społeczno-kulturowe. Grając w forBET kibice wspierają również Łódzki Klub Sportowy!

KRAMEL to jedna z największych polskich firm działających w branży FMCG i strategiczny partner w rozwoju dystrybucji Mars Wrigley – światowego producenta gum do żucia i słodyczy impulsowych (Orbit, Winterfresh, M&M’s, Snickers, Twix, Mars, Bounty itp.) Poprzez rozbudowaną sieć sprzedaży vansellingowej, firma Kramel zaopatruje ponad 20 000 sklepów w najbardziej renomowane, najpopularniejsze, a zarazem najlepiej sprzedające się produkty strefy przykasowej, na terenie całego kraju.

Kramel to także znany od ponad 35 lat dystrybutor produktów spożywczych, posiadający nowoczesne hurtownie, platformę sprzedażową B2B i własną bazę transportową. Oferuje ponad 4000 pozycji asortymentowych 50 renomowanych producentów, m.in. Wedel, Nestle, Storck, Colian czy Mondelez.

SPONSORZY


Firma zajmuje się magazynowaniem gazu propan – butan, napełnianiem butli z gazem propan – butan, dystrybucją gazu płynnego propan – butan w butlach 11 kg, 33 kg do odbiorców indywidualnych i hurtowych. Rozlewnia Gazu Płynnego Dorgas mieści się w dzielnicy miasta Konopnica.

Zajęcia prowadzone są w trybie wieczorowym (od poniedziałku do piątku), bądź zaocznym (co drugi weekend). Zatrudniona w szkole kadra nauczycielska to członkowie Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych. Swoje szkoły Cosinus posiada w ponad czterdziestu polskich miastach.

PARTNER STRATEGICZNY


Nic zatem dziwnego, że głównym partnerem strategicznym klubu jest właśnie miasto Łódź. ŁKS współpracuje z oddziałem „Łódź kreuje”.

PARTNERZY


Goal.pl to serwis poświęcony piłce nożnej w wydaniu ligowym oraz reprezentacyjnym.

Sprint Studio zostało założone w Łodzi, mieści się ono przy ul. Łagwienickiej 147. Firma funkcjonuje już od ponad 20-stu lat. Działalność usługowa drukarni opiera się przede wszystkim na drukach gazet (powiatowych, gminnych), czasopism, gazet reklamowych, kalendarzy, książek, broszur, a także wlepek, etykiet i plakatów. Sprint Studio wspiera ŁKS już od trzech sezonów.

Radio Łódź to największa regionalna rozgłośnia Polskiego Radia na terenie miasta i województwa łódzkiego. Nadaje na falach UKF: *99,2 MHz – Łódź *96,7 MHz – Sieradz *101,1 MHz – Wieluń. Na antenie Radia Łódź usłyszymy najświeższe informacje z naszego regionu. Polskie Radio w Łodzi prezentuje wysokiej jakości muzykę mechaniczną, taneczną i jazzową.

PARTNERZY


Największe komercyjne centrum sportu w Polsce z wyjątkowym klimatem, które zapewni ćwiczenia każdemu bez tłoku, ścisku i kolejek do sprzętu. Dziewięć przestronnych stref sportowych pozwala na rozwijanie sportowych pasji całym rodzinom, a profesjonalne warunki treningu usatysfakcjonują sportowców i zespoły. Tu pod jednym dachem możesz uprawiać wiele dyscyplin i urozmaicić swój trening o nowe możliwości.

Syguła prowadzi działalność na rynku motoryzacyjnym od blisko trzydziestu lat – kiedyś jako rodzinne przedsiębiorstwo, dziś już jako autoryzowany koncesjoner marki Citroen, któremu jednak udało się zachować atmosferę przyjaznej i rodzinnej firmy.

Główna siedziba dealera znajduje się przy ul. Limanowskiego 156 w Łodzi.  Koncern nadal jest prowadzony przez założyciela, Stanisława Sygułę, któremu w działalności pomagają synowie.

Syguła to bogata oferta motoryzacyjna, a oddziały firmy zajmują się m.in.: doradztwem likwidacji szkód, holowaniem, serwisem samochodów Citroen, dystrybucją nowych, a także używanych pojazdów (sprzedaż i wycena samochodu klienta; bez względu na markę auta), doradztwem w zakresie pozyskiwania części zamiennych, kredytami leasingu i ubezpieczeniami oraz najwyższą jakością napraw blacharskich i lakierniczych.

Wciąż dynamicznie rozwijającej się marce zaufało już ponad trzydzieści tysięcy osób.


Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług, którą znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej firmy – sygula.pl

SK ŁKS wspiera, a niekiedy i współtworzy inicjatywy klubu, troszczy się o przyjazną atmosferę podczas widowisk sportowych, ponadto zajmuje się organizacją wydarzeń dla dzieci i akcji charytatywnych. Wśród nich należy wspomnieć między innymi o piknikach i wigiliach dla dzieci z domów dziecka oraz biedniejszych rodzin, turniejach piłkarskich dla młodszych i starszych kibiców czy aukcjach, z których dochód przeznaczany jest na promocję klubu wśród najmłodszych. SK ŁKS współpracuje z Domem Dziecka nr 1 przy ulicy Aleksandrowskiej i Domem Pomocy Społecznej przy ulicy Spadkowej. Wraz z „Łódź Kocha Sport” Stowarzyszenie Kibiców ŁKS-u promuje aktywny tryb życia.

PARTNERZY


  • bip.lodzkie.pl

Spedycja krajowa i międzynarodowa ze specjalizacją na transporty ekspresowe. Nasz partner to firma otwarta na potrzeby klienta. Stała dostępność i obsługa każdej przesyłki od miejsca odbioru do miejsca dostawy są tutaj priorytetem, bez względu na to, czy wybierzesz przejazd specjalny, transport specjalny czy standardową dostawę drogą lądową, powietrzną lub morską.

W sklepie internetowym (www.ambaseny.pl ) znajdziemy produkty między innymi do jacuzzi i saun, trampoliny, a także sprzęt do oczyszczania i dezynfekcji wody. Znakomicie rozwijająca się firma działa na rynku już od 2006 roku i udowadnia, że „w branży jest jeszcze bardzo wiele do zrobienia”.

PARTNERZY


Odpowiednio dobrane drzwi oraz okna to wizytówka całego budynku, a także zabezpieczenie przed włamaniem i Wentana dobrze o tym wie oferując szeroki asortyment doskonałej jakości produktów i profesjonalnej obsługi montażystów. Firma wykonuje oraz montuje okna i drzwi do domu, firmy lub budynków użyteczności publicznej.

Przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe usługi architektoniczno-budowlane, między innymi: adaptacje projektów budowlanych, obsługę geodezyjną i instalacyjną obiektów oraz wszystkie przeglądy techniczne związane z architekturą. Szczegółowe informacje o firmie i jej ofercie znajdziemy na oficjalnej stronie eplproject.pl.

Firma, która może pochwalić się wieloma referencjami i pomyślnie zrealizowanymi projektami, specjalizuje się głównie w domach rodzinnych dla klientów indywidualnych, ale również w budynkach  publicznych i inwestorskich.

Przedsiębiorstwo od lat współpracuje z klubami sportowymi na terenie całej Polski, fundacjami, a także klientami indywidualnymi. eFanshop posiada własny oddział wykonawczy z maszynami do wyrobu autorskich produktów. W ofercie firmy (szczegóły na www.efanshop.com) znajdziemy: szaliki, smyczki, flagi, nerki, poduszki, czapki, koszulki, rękawiczki i wiele innych gadżetów.

 

Od ponad 30 lat Grupa Impel tworzy rozwiązania outsourcingowe dla biznesu. Oferuje zarówno usługi proste, jak i specjalistyczne – od zapewniania bezpieczeństwa i utrzymania czystości, poprzez obsługę procesów biznesowych czy usługi dla przemysłu.

Impel współpracuje z firmami i instytucjami reprezentującymi niemal wszystkie sektory gospodarki, a oferowane rozwiązania są odpowiedzią na konkretne potrzeby klientów.

Grupa Impel działa na terenie całej Polski.

PARTNER TECHNICZNY


R-GOL.com od blisko 20 lat istnieje na piłkarskiej mapie Polski. Mały, rodzinny biznes założony przez Marcina Radziwona przerodził się w potentata – R-GOL.com to dziś największy sklep piłkarski w Polsce i jeden z największych w Europie. Potwierdzają to przede wszystkim setki tysięcy zadowolonych Klientów i branżowe nagrody, które niejednokrotnie padały łupem firmy wywodzącej się z Warmii i Mazur.

  • 11teamsports.pl

PARTNER MEDYCZNY


Esse dla zdrowia, specjalizuje się w ortopedii, fizjoterapii, dietetyce, psychologii sportu, neurologii oraz proktologii i gwarantuje pomoc wysoko wyspecjalizowanych specjalistów – lekarzy oraz fizjoterapeutów, posiadających duże doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu urazów sportowych.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny