Sponsoring

AKTUALIZACJA 17 / 10 / 2023

Budowanie silnych relacji biznesowych zawsze rozpoczyna się i utrwala na poziomie interakcji personalnych. Niezależnie od celów biznesowych: wzrostu sprzedaży, umocnienia pozytywnego wizerunku czy podniesienia świadomości marki, ich osiąganie bazuje na bliskiej współpracy z interesariuszami i aktywnym networkingu.

Jednocześnie w aktualnej, niełatwej rzeczywistości biznesowej, firmy tym bardziej potrzebują nowych, efektywnych platform komunikacji marketingowej zarówno w relacjach B2B, jak i z klientami indywidualnymi.

Mając tego świadomość, Łódzki Klub Sportowy serdecznie zaprasza do wspólnego kreowania zupełnie nowej jakości w budowaniu korzyści personalnych, biznesowych i wizerunkowych skupiających się wokół emocji sportowych i piłkarskiej rywalizacji. Nasza oferta, łączy w sobie pakiet unikalnych świadczeń i przywilejów, wspierających cele osobiste i biznesowe zaangażowanie Partnerów.

Łódzki Klub Sportowy ma ambicję tworzenia unikalnej platformy wsparcia i rozwoju biznesu dla swoich Partnerów. Pragnie również rozwijać się razem z nimi, umacniając swoją pozycję na piłkarskiej mapie regionu.

Łódź Kocha Sport

Od blisko 115 lat Łódzki Klub Sportowy jest częścią życia dziesiątek tysięcy łodzian. Część z nich przez pokolenia nierozerwalnie związana jest z najstarszym łódzkim klubem. To dzięki nim klub, który w swojej historii przeszedł wiele wzlotów i upadków, ma szansę na nowo odzyskać swój dawny blask. Zostając naszym partnerem staniesz się częścią wielkiej inicjatywy, której celem jest odbudowa potęgi piłki nożnej w Łodzi.

Emocje

Przeżyj wspaniałe piłkarskie emocje w towarzystwie swoich najbliższych i współpracowników.

Zaproś swoja rodzinę, znajomych, przyjaciół i partnerów biznesowych by w luksusowych warunkach oglądać niesamowite mecze i wspólnie świętować sukcesy Łódzkiego Klubu Sportowego.

Stadion

Organizuj spotkania biznesowe w najlepiej położonym centrum sportowym w Europie.

Stadion Miejski im. Władysława Króla, czyli sportowy dom Łódzkiego Klubu Sportowego, jest jednym z najefektowniejszych i najnowocześniejszych piłkarskich obiektów w Polsce, a przy tym także największym w tej części kraju. Znajduje się przy al. Unii Lubelskiej 2 w Łodzi, kilkadziesiąt metrów od miejsca, gdzie w przeszłości stał stary obiekt i jest jednym z kluczowych elementów unikalnego w skali kraju kompleksu sportowo-rekreacyjnego, na który oprócz stadionu Króla składają się dwie hale sportowo-widowiskowe, ZOO wraz z Orientarium, Akademia ŁKS, Park na Zdrowiu i Ogród Botaniczny.

Obiekt ma charakter piłkarski, czego wyrazem są okalające boisko (wyposażone m.in. w system podgrzewania murawy) jednopoziomowe trybuny w pełni zakryte zadaszeniem membranowym. Kolorystyka krzesełek odwołuje się do biało-czerwono-białych barw ŁKS-u, zresztą trybuna wschodnia jest opatrzona nazwą klubu. Obiekt jest wyposażony w oświetlenie LED znajdujące się na dachu stadionu, a także dwa telebimy. Pojemność stadionu wynosi 18 029 widzów, więc jest to obecnie największy stadion piłkarski w regionie.

Reklama

Reklamuj swoją firmę na wielu nośnikach reklamowych, zarówno na stadionie, jak i poza nim.

Wspierając ŁKS Twoja firma, zwiększy zasięg reklamowy, umocni wizerunek firmy odpowiedzialnej społecznie oraz weźmie udział w wielu wyjątkowych akcjach marketingowych w całej Polsce.

Wszelkie pytania i zamówienia prosimy kierować do:

Michał Frontczak

Dyrektor sprzedaży i komunikacji