Biznes

Sponsoring

AKTUALIZACJA 20 / 02 / 2019


Budowanie silnych relacji biznesowych zawsze rozpoczyna się i utrwala na poziomie interakcji personalnych. Niezależnie od celów biznesowych: wzrostu sprzedaży, umocnienia pozytywnego wizerunku czy podniesienia świadomości marki, ich osiąganie bazuje na bliskiej współpracy z interesariuszami i aktywnym networkingu.

Jednocześnie w aktualnej, niełatwej rzeczywistości biznesowej, firmy tym bardziej potrzebują nowych, efektywnych platform komunikacji marketingowej zarówno w relacjach B2B, jak i z klientami indywidualnymi.

Mając tego świadomość, Łódzki Klub Sportowy serdecznie zaprasza do wspólnego kreowania zupełnie nowej jakości w budowaniu korzyści personalnych, biznesowych i wizerunkowych skupiających się wokół emocji sportowych i piłkarskiej rywalizacji. Nasza oferta, łączy w sobie pakiet unikalnych świadczeń i przywilejów, wspierających cele osobiste i biznesowe zaangażowanie Partnerów.

Łódzki Klub Sportowy ma ambicję tworzenia unikalnej platformy wsparcia i rozwoju biznesu dla swoich Partnerów. Pragnie również rozwijać się razem z nimi, umacniając swoją pozycję na piłkarskiej mapie regionu.

Łódź Kocha Sport

Od ponad 109 lat Łódzki Klub Sportowy jest częścią życia dziesiątek tysięcy łodzian. Część z nich przez pokolenia nierozerwalnie związana jest z najstarszym łódzkim klubem. To dzięki nim klub, który w swojej historii przeszedł wiele wzlotów i upadków, ma szansę na nowo odzyskać swój dawny blask. Zostając naszym partnerem staniesz się częścią wielkiej inicjatywy, której celem jest odbudowa potęgi piłki nożnej w Łodzi.

Emocje

Przeżyj wspaniałe piłkarskie emocje w towarzystwie swoich najbliższych i współpracowników.

Zaproś swoja rodzinę, znajomych, przyjaciół i partnerów biznesowych by w luksusowych warunkach oglądać niesamowite mecze i wspólnie świętować sukcesy Łódzkiego Klubu Sportowego.

Stadion

Organizuj spotkania biznesowe w najlepiej położonym centrum sportowym w Europie.

Stadion Miejski zlokalizowany jest w pobliżu hali rekreacyjno – sportowej Atlas Arena, aquaparku Fala oraz jednego z najpiękniejszych, europejskich parków miejskich „Zdrowie”. Wszystko to położone jest zaledwie kilka minut od dworca kolejowego, lotniska i centrum Łodzi.

Obecnie stadion posiada jedną trybunę na 5 700 miejsc z możliwością rozbudowy do około 22 000.

Reklama

Reklamuj swoją firmę na wielu nośnikach reklamowych, zarówno na stadionie, jak i poza nim.

Wspierając ŁKS Twoja firma, zwiększy zasięg reklamowy, umocni wizerunek firmy odpowiedzialnej społecznie oraz weźmie udział w wielu wyjątkowych akcjach marketingowych w całej Polsce.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny