Biznes

Reklama

AKTUALIZACJA 12 / 07 / 2022


W Łódzkim Klubie Sportowym zawsze wyznaczamy sobie ambitne cele. Staramy się być elastyczni w każdym aspekcie naszych działań. Dla nas współpraca to nie tylko partnerstwo oparte na przejrzystych i ustalonych zasadach, ale ciągłe wykorzystywanie nowych możliwości i kreowanie wspólnego sukcesu. Naszym głównym celem jest budowanie wizerunku klubu kreatywnego i otwartego na ludzi oraz jego otoczenie.

Współpraca reklamowa z ŁKS-em to także prestiż i możliwość dotarcia do dziesiątek tysięcy lojalnych i zaangażowanych kibiców, zarówno na stadionie, jak i w internecie. Profile ŁKS-u w mediach społecznościowych należą bowiem do najbardziej interaktywnych, są też miejscem które bardzo mocno angażującym swoich obserwujących.

ŁKS to także wielki potencjał medialny. Informacje dotyczące klubu publikowane są codziennie w największych polskich gazetach i portalach internetowych.

Współpraca z nami w zakresie reklamy i marketingu to doskonały sposób na dotarcie do dziesiątek tysięcy potencjalnych klientów, którzy codziennie śledzą życie klubu i oglądają mecze zarówno na stadionie, jak i w internecie.

Wszelkie zapytanie dotyczące marketingu i reklamy prosimy kierować na adres mailowy marketing@lkslodz.pl.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny