Akademia ŁKS Łódź

Drużyny Akademii ŁKS Łódź (sezon 2020/21)

AKTUALIZACJA 28 / 05 / 2021

Kadra ŁKS Łódź U17 na sezon 2020/2021:

Górny rząd od lewej: Oliwier Krasowiak, Krystian Lajter, Jakub Miniak, Andrzej Kominiarczyk, Stanisław Białkowski, Igor Krzyżanek, Dawid Minias, Michał Nowakowski, Adam Olczak.

Środkowy rząd od lewej: Jan Kobyliński, Oliwier Mucha, Alan Kułakowski, Szymon Łyskawka, Dominik Stanny, Przemysław Zajączkowski, Marcel Chałaj, Kacper Popławski, Michał Koszur.

Dolny rząd od lewej: Ramon Jakubiak, Jan Jakubczak, Krystian Siniarski, Krystian Ilnicki (trener bramkarzy), Romuald Solarek (trener), Jakub Wróblewski (trener), Mateusz Marczak, Adam Kajszczak, Iwo Misztalski.

Kadra ŁKS Łódź U16 na sezon 2020/2021:

Górny rząd od lewej: Antoni Młynarczyk, Michał Koszur, Kacper Popławski, Krystian Malec, Artur Tomaszewski, Wiktor Kosyl, Igor Greber, Filip Bara, Mikołaj Olczyk.

Środkowy rząd od lewej: Wiktor Czerwiński, Mateusz Marczak, Szymon Łyskawka, Kamil Król, Dominik Stanny, Piotr Wach, Miłosz Mielczarek, Mikołaj Theodoridis.

Dolny rząd od lewej: Oliwier Chrzanowski, Szymon Żyłka, Jakub Wojciechowski, Krystian Ilnicki (trener bramkarzy), Jakub Wróblewski (trener), Romuald Solarek (trener), Jan Łabędzki, Adam Kajszczak, Maksymilian Bąk.

Kadra ŁKS Łódź U15 na sezon 2020/2021:

Górny rząd od lewej: Bartosz Majerski, Jan Łabędzki, Kacper Kwiatkowski, Krystian Malec, Miłosz Mielczarek, Alan Siwek, Jan Krysiak.

Środkowy rząd od lewej: Igor Jakubowski, Tymoteusz Kunat, Kacper Durczyński, Kacper Jaworski, Tymoteusz Ochocki, Patryk Szewczyk, Jeremi Rozmysłowski, Maksymilian Wojciechowski, Karol Nawrocki.

Dolny rząd od lewej: Adam Pełzowski, Oskar Guła, Jakub Wojciechowski, Krystian Ilnicki (trener bramkarzy), Daniel Figa (trener), Radosław Bienias (trener), Bartosz Chyliński, Krystian Birek, Mateusz Książek.

Kadra ŁKS Łódź U14 na sezon 2020/2021:

Górny rząd od lewej: Maksymilian Zaborowski, Adrian Kobus, Mikołaj Kwieciński, Szymon Frakowski, Alan Siwek, Juliusz Kunat, Jan Krysiak, Tymoteusz Kunat, Maksymilian Wojciechowski, Kacper Szymański, Julian Jabłoński.

Środkowy rząd od lewej: Kacper Maćkowiak, Kacper Miązek, Wiktor Kabziński, Jan Dominiak, Kacper Jaworski, Patryk Szewczyk, Kacper Urbańczyk, Karol Nawrocki, Antoni Kilian, Mateusz Książek.

Dolny rząd od lewej: Hubert Błoch, Jakub Szubert, Kacper Madejak, Sebastian Bielichowski (trener bramkarzy), Radosław Bienias (trener), Daniel Figa (trener), Igor Król, Wiktor Wojtczak, Oliwier Szkudlarek.

Kadra ŁKS Łódź U13 na sezon 2020/2021:

Górny rząd od lewej: Piotr Sobczyk, Adam Lesiak, Bruno Błasik, Filip Szewczyk, Bartosz Bugała, Oskar Durasik, Kuba Grzelczak, Błażej Kowalczyk, Marcel Maschera.

Środkowy rząd od lewej: Ryszard Szefel, Marcel Żyłka, Dominik Kaczmarek, Tymon Kuprianis, Franciszek Rezner, Jakub Wiklak, Jakub Narowski, Fabian Olejniczak, Adam Benlabsir, Alan Kaczmarek, Oskar Walaszczyk.

Dolny rząd od lewej: Dawid Wawrzyniak, Tymon Bernaciak, Bartłomiej Milczarek, Bartosz Krymarys (trener), Kacper Modrzejewski (trener), Oktawian Maliszewski (trener), Kamil Raźniewski, Michał Wódka, Aleksander Salski.

Kadra ŁKS Łódź U12 na sezon 2020/2021:

Górny rząd od lewej: Patryk Michalski, Bartosz Majda, Norbert Nowak, Aleksander Janutka, Stanisław Dudziński, Mateusz Lutosławski, Jacek Jasiński, Juliusz Rusin, Wiktor Stumiłło, Gabriel Lewicki.

Środkowy rząd od lewej: Alan Rosiak, Ibrahim Diallo, Bartosz Fisiak, Oskar Lisowski, Antoni Gawlik, Borys Karliński, Hubert Dąbrowski, Adrian Zbrożek, Gabriel Wróbel, Krystian Moszczyński, Patryk Wlazły.

Dolny rząd od lewej: Oliwier Lindner, Miłosz Matusiak, Maciej Gajda, Kacper Modrzejewski (trener), Michał Zientarski (trener), Bartosz Krymarys (trener), Franciszek Matysiak, Kamil Orlik, Franciszek Wrzesień.

Kadra ŁKS Łódź U11 na sezon 2020/2021:

Górny rząd od lewej: Igor Aleszczerikowski, Szymon Rózga, Olaf Zuchora, Javier Nunez Romanowski, Kacper Drwal, Kryspin Tomkowski, Oskar Barylski, Franciszek Zgoda.

Środkowy rząd od lewej: Franciszek Pełzowski, Igor Augustyniak, Maciej Okruszek, Tomasz Kasprzak, Filip Piesztal, Olaf Kubiak, Adam Owczarek, Bartosz Szymański.

Dolny rząd od lewej: Bartłomiej Kowalczyk, Bartosz Pluta, Mateusz Jędrzejczyk, Krystian Ilnicki (trener bramkarzy), Marcin Krasnopolski (trener), Jakub Drzewiecki (trener), Bartłomiej Buczkowski, Tymon Stępniewski, Kacper Kosyl.

Kadra ŁKS Łódź U10 na sezon 2020/2021:

Górny rząd od lewej: Jan Śnitko, Gracjan Pawlukiewicz, Tytus Mendakiewicz, Patryk Pióro, Jakub Mazurkiewicz, Mateusz Śladowski, Wiktor Nowacki, Adam Szpruch.

Środkowy rząd od lewej: Alan Heckert, Antoni Szczepaniak, Patryk Jakubowski, Tomasz Falkowski, Antoni Szewczyk, Szymon Dębowski, Szymon Kierończak, Antoni Błaszkiewicz.

Dolny rząd od lewej: Jakub Woźniak, Przemysław Martela, Cemil Temel, Krystian Ilnicki (trener bramkarzy), Bartłomiej Gajewski (trener), Paweł Szymczyk (trener), Mateusz Świątkiewicz, Mateusz Tulik, Kamil Awęcki.

Kadra ŁKS Łódź U9 na sezon 2020/2021:

Górny rząd od lewej: Damian Kurowski, Wiktor Czarnecki, Maksymilian Lindner, Szymon Odoliński, Jakub Jakubowski, Alan Pomarkiewicz, Eryk Fiks, Juliusz Słotwiński, Szymon Ciemieniecki, Kacper Żyłowski, Piotr Porębski.

Dolny rząd od lewej: Jan Domagalski, Wiktor Stasiak, Jakub Piotrowski, Franciszek Leśniewski, Marcel Jagodziński, Adam Gołaszewski (trener), Gabriel Dębski, Jarosław Byczkowski (trener), Kornel Rydzewski, Seweryn Aluda, Julian Chudzik, Krystian Matracki, Filip Matusiak.

Kadra ŁKS Łódź U8 na sezon 2020/2021:

Od lewej: Adam Gołaszewski (trener), Jan Maciejuk, Oliwier Drwal, Stanisław Matusiak, Juliusz Gumola, Mikołaj Wasiak, Alan Rutkowski, Maksymilian Lindner, Jakub Studziński, Jakub Kępski, Stanisław Makowski, Jarosław Byczkowski (trener).