Nasze miasto

AKTUALIZACJA 04 / 08 / 2017

Łódzki Klub Sportowy od zawsze był integralną częścią miasta, jak sama nazwa wskazuje. Identyfikacja z Łodzią jest podstawą funkcjonowania klubu. Miasto Łódź stara się nieustannie wspierać rozwój i wszelkie działania ŁKS-u. Ubiegamy się aby ta współpraca przebiegała najkorzystniej dla obu stron, relacja ta charakteryzuje się przede wszystkim obopólnym wsparciem, lojalnością i zaufaniem. Dokładamy wszelkich starań aby tworzyć jak najlepszy wizerunek miasta.

Na przestrzeni lat wielu wychowanków Łódzkiego Klubu Sportowego odniosło sukces  w zakresie własnych dyscyplin. Można przy tym wymienić szereg olimpijczyków, którzy zdobywali złoto na przestrzeni lat 80 i 90, są to np. : Artur Patryka, znany lekkoatleta, Jan Stopczyk oraz Walery Kosyl, hokeiści, czy Tomasz Busse, jeden z zapaśników. Jesteśmy dumni, że posiadamy kibiców, którzy niegdyś byli częścią Łódzkiego Klubu, ale największa duma jest wówczas, gdy  wielkie nazwiska nadal są naszą nierozłączna jednostką oraz wizytówką. Łódź to ŁKS i odwrotnie. Zawsze będziemy żyć w symbiozie, która kreuje niepowtarzalny wizerunek, nie tylko sportowy, ale także kuluarowy i rekreacyjny, skierowany dla każdego.