Oglądamy ŁKS II! W sobotę mecz z Wartą Sieradz

04 / 11 / 2022

Trzecioligowe rezerwy grają ostatnio jak z nut, więc grzechem byłoby nie zobaczyć ich w akcji. Najbliższa okazja już w najbliższą sobotę, gdy ŁKS II Łódź zmierzy się na boisku przy ul. Krańcowej w Łodzi z Wartą Sieradz. Początek meczu o godz. 11. U siebie zagra też lider klasy okręgowej – ŁKS III Łódź.

Cztery zwycięstwa z rzędu podopiecznych trenera Marcina Matysiaka rozbudziły nasze apetyty, więc wiele obiecujemy sobie także po sobotnim spotkaniu łodzian z Wartą Sieradz, które (oczywiście w przypadku pomyślnego wyniku) znów może wywindować naszych piłkarzy w górę ligowej tabeli. Mecz meczowi nierówny, w żadnym wypadku nie dzielimy skóry na niedźwiedziulecz skoro na rozkładzie ma się już dwie czołowe drużyny ligi, którym w dodatku strzeliło się w sumie aż 11 goli (4:1 z Mławianką i 7:0 z Legią II), dobrej myśli można być też chyba przed starciem ze znajdującą się obecnie w strefie spadkowej drużyny z Sieradza.

Warto zobaczyć to na żywo, tym bardziej że w tym roku pierwszoligowców czekają wyłącznie dwa mecze wyjazdowe i tym bardziej, że – mówiąc kolokwialnie – zespół trenera Marcina Matysiaka (wraca na ławkę po pauzie kartkowej) jest w piłkarskim sztosie i dziś to trzecia najskuteczniejsza drużyna grupy I trzeciej ligi. Innymi słowy – na pewno będzie na czym oko zawiesić. Dodajmy, że w naszym zespole zabraknie ze względu na nadmiar kartek Jowina Radzińskiego.

Początek meczu 15. kolejki trzeciej ligi, w którym rezerwy ŁKS-u zagrają z Wartą Sieradz w sobotę (5 listopada) o godz. 11 na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS (wstęp: 10 zł). Tego samego dnia i też u siebie ŁKS III Łódź (komplet dwunastu zwycięstw i pozycja lidera klasy okręgowej) zmierzy się ze Stalą Głowno (początek o godz. 16.30).

Piłkarska sobota:

• 3. liga: ŁKS II – Warta Sieradz / sobota, godz. 11
  • Klasa okr.: ŁKS III – Stal Głowno / sobota, godz. 16.30
  • CLJ: ŁKS U17 – Wisła Kraków / sobota, godz. 14
  • CLJ: AKS SMS Łódź – ŁKS U15 / sobota, godz. 12.30

Organizacyjnie przed meczem rezerw z Wartą Sieradz:

• Bilet wstępu na mecz ŁKS II Łódź z Wartą Sieradz kosztuje 10 zł (dla wszystkich) i zakupicie go przed wejściem na obiekt, przy bramie od strony ul. Minerskiej (płatność tylko gotówką). Do dyspozycji kibiców będzie 420 miejsc.

Wejście na obiekt – od strony ul. Minerskiej

• Dedykowane kibicom wejście na teren ośrodka treningowego Akademii ŁKS będzie znajdować się od strony ul. Minerskiej i tam też znajdziecie punkt sprzedaży biletów (wejście oraz punkt sprzedaży biletów otwarte od godz. 10.30). Mecz zostanie rozegrany na boisku nr 3 (hybryda).
  • Parking od strony ul. Minerskiej przeznaczony jest wyłącznie dla przedstawicieli mediów i drużyny, więc niestety na terenie obiektu nie ma parkingu dla kibiców. Przypominamy również, że na terenie obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania zwierząt.