Karnety dla firm. Specjalna oferta dla biznesu

08 / 07 / 2022

Pracodawco, chcesz dodatkowo uhonorować swoich pracowników? Chcesz, aby mogli się oni zintegrować po pracy, przeżywając przy tym wielkie sportowe emocje? Chcesz, aby taki gest nie zrujnował Ci budżetu i abyś mógł wrzucić go sobie w koszt prowadzenia działalności gospodarczej? Zatem nie czekaj i już dziś skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty karnetów dla firm.

Z myślą o osobach prowadzących małe, średnie i duże przedsiębiorstwa przygotowaliśmy ofertę umożliwiającą zakup karnetów na mecze Łódzkiego Klubu Sportowego na sezon 2022/23 na preferencyjnych warunkach. Taki karnet to znakomity prezent dla każdego pracownika i zapewnienie mu świetnej rozrywki w nadchodzących miesiącach. To także wyraźne potwierdzenie docenienia jego codziennej pracy, a przecież nic tak nie wpływa na zwiększenie efektywności załogi jak jasny sygnał w jej stronę, że szef jest zadowolony z wykonania powierzonych zadań.

Każdy karnet, za zakup którego możemy wystawić fakturę na usługę marketingową, to także przepustka do „Łódzkiego Klubu Sukcesu”, czyli jedynej w swoim rodzaju społeczności biznesowej, która zrzesza przedstawicieli firm z różnych branż, ale których łączy jedna miłość i pasja – ta do futbolu. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z nami: biznes@lkslodz.pl.

Czekamy na Was przy al. Unii 2!