„Pokazaliśmy serducho do walki”. Wypowiedzi po meczu z Arką

17 / 10 / 2021

– Końcówka meczu udowodniła, że ten zespół ma charakter – powiedział Mateusz Bąkowicz po spotkaniu z Arką Gdynia, a Maciej Radaszkiewicz, autor zwycięskiego gola, dodał, że niedzielny komplet punktów jest zasługą całej drużyny.

🎙 Mateusz Bąkowicz: Nastawiliśmy się na ciężki mecz z Arką i faktycznie było to bardzo trudne spotkanie. Już do przerwy mogliśmy „zamknąć” wynik, ale tym razem się nie udało. Końcówka spotkania, w której graliśmy w dziesiątkę po czerwonej kartce, udowodniła, że ten zespół ma charakter. Początek sezonu był w naszym wykonaniu średni, lecz liczymy, że ta wygrana okaże się punktem przełomowym i z każdym meczem nasza gra będzie wyglądać coraz lepiej.

🎙 Maciej RadaszkiewiczJestem bardzo szczęśliwy, że mój gol znów zapewnił zwycięstwo ŁKS-owi, ale dzisiaj brawa należą się wszystkim. Razem walczyliśmy, razem przetrwaliśmy ciężkie chwile, razem wygraliśmy z Arką. To bardzo budujące.