Bilety na mecz z Resovią. Karnety nadal dostępne

28 / 09 / 2020

fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

W czwartek rozpocznie się sprzedaż biletów na niedzielny mecz ŁKS-u z Resovią. W poniedziałek i wtorek kibice łódzkiego klubu nadal mogą nabywać karnety.

Już w najbliższą niedzielę ełkaesiacy w ramach 7. kolejki Fortuna 1 Ligi zmierzą się z Resovią. Sprzedaż stacjonarna i internetowa biletów na mecz z Resovią rozpocznie się w najbliższy czwartek 1 października. Wcześniej, tj. w poniedziałek i wtorek nasi fani wciąż będą mieli okazję zakupić karnety.

Do dyspozycji kibiców, zgodnie z decyzją władz, na trybunie stadionu przy al. Unii 2 będzie 50 proc. miejsc na trybunie (czyli ok. 2,6 tys. miejsc).

Harmonogram sprzedaży

Sprzedaż karnetów:

• poniedziałek: tylko online
  • wtorek (stacjonarnie): 8:00- 16:00 (Centrum Biletów Atlas Areny)

Sprzedaż biletów:

• Sprzedaż internetowa od czwartku
  • czwartek: 12:00 – 18:00 (Centrum Biletów Atlas Arena)
  • piątek: 12:00 – 14:00 (Centrum Biletów Atlas Arena)
  • sobota: nieczynne
  • niedziela (w dniu meczu): 10:00 – 13:30 (kasy od al. Unii 2)

Sprzedaż biletów w internecie

Wejdź na stronę bilety.lkslodz.pl i wybierz wydarzenie: „Mecz ŁKS Łódź – Resovia”, a po dokonaniu transakcji pobierz bilet na telefon lub wydrukuj wejściówkę (zakładka „Moje bilety”). Przed pobraniem biletu prosimy, aby dokładnie sprawdzić, czy jest na nim wskazany sektor, rząd i miejsce.

Sprzedaż w tradycyjnej kasie

W przypadku sprzedaży tradycyjnej, zapraszamy do kas w Centrum Biletów Atlas Areny lub w dniu meczu (o ile pula biletów nie zostanie wcześniej wyprzedana) do kasy znajdującej się od strony al. Unii 2. W niedzielę te ostatnie będą otwarte w godzinach: 10:00-13:30.

Cena

Bilet na mecz z Resovią (sektory A1 / B1 / B2 / B3 / B4 / C1) kosztuje 25 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy).

Jednorazową wejściówkę VIP SILVER zakupicie za 80 zł (normalny) i 70 zł (ulgowy), z kolei bilet VIP GOLD (w cenie poza najlepszym miejscem na trybunie także znakomity catering) – w cenie 150 zł.

Coś ci wypadło? Zwolnij miejsce

W systemie sprzedaży można zwolnić miejsce zakupione na najbliższy mecz ŁKS-u. Dotyczy to zarówno posiadaczy karnetów, jak i biletów na poszczególne spotkania. Jeśli więc mamy wejściówkę a wiemy już, że nie będziemy mogli pojawić się na trybunie, dzięki opcji zwolnienia miejsca spotkanie z trybuny będą mogli obejrzeć kibice, dla których zabrakło wejściówek w regularnej sprzedaży.

Opcja zwalniania miejsca widnieje po zalogowaniu się użytkownika w systemie w zakładce „Moje bilety” przy danych dotyczących najbliższego meczu – chodzi o ikonkę biletu z krzyżykiem, która znajduje się po skrajnej prawej stronie. Po najechaniu na nią pojawi się komunikat: „Zwolnij miejsce na najbliższe wydarzenie” – z opcją zatwierdzenia lub odrzucenia operacji (TAK lub NIE). Po zatwierdzeniu całej operacji miejsce zostaje zwolnione i trafia do otwartej sprzedaży.

Zadbajmy o to, żeby na każdym meczu ŁKS był prawdziwy komplet!

Jeśli kupiłeś bilet lub karnet i coś ci wypadło – zwolnij swoje miejsce. Dzięki temu na starciu z Resovią będzie mógł się pojawić ktoś, kto nie zdołał zakupić wejściówki w otwartej sprzedaży, a bardzo o tym marzy.

Ostatnia szansa na karnet!

Przypominamy, że to już ostatnia okazja na zakup karnetu na mecze piłkarzy ŁKS w sezonie 2020/2021. Karnet na cały sezon (zwykłe miejsca) obejmujący 15 domowych meczów kosztuje 425 zł (normalny) i 340 zł (ulgowy). Karnet tylko na rundę jesienną (7 meczów): 180 zł (normalny) i 150 zł (ulgowy).