ŁKS II vs. ŁKS III w Okręgowym Pucharze Polski

05 / 10 / 2021

fot. Lens Strong

W siedzibie Łódzkiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano pary 5. rundy rozgrywek Pucharu Polski w okręgu łódzkim. Los sprawił, że o awans do kolejnej rundy trzecioligowe rezerwy ŁKS-u powalczą z występującym w klasie okręgowej ŁKS III.

W środę 13 października dojdzie do niezwykłej rywalizacji w ramach Okręgowego Pucharu Polski. Dzisiaj odbyło się losowanie par 5. rundy tych rozgrywek w okręgu łódzkim i los sprawił, że o awans do kolejnej rundy drużyna trzecioligowych rezerw ŁKS-u powalczy z trzecim zespołem naszego klubu, który występuje w klasie okręgowej.

Przypominamy, że w drodze do 5. rundy Okręgowego Pucharu Polski piłkarze ŁKS II Łódź wyeliminowali Termy Uniejów (3:0 po walkowerze) oraz KS Kutno (0:0, wygrana w serii rzutów karnych), natomiast ich młodsi koledzy pokonali Magnata Sierpów (3:0) i Andrespolię Wiśniowa Góra (6:0).

Pary 5. rundy Pucharu Polski (okręg łódzki) – 13.10.2021

• mecz nr 1: Zawisza Rzgów – Boruta Zgierz