Akademia ŁKS Łódź

ŁKS II Łódź

AKTUALIZACJA 10 / 11 / 2018



Kadra rezerw ŁKS Łódź na sezon 2018/2019:

  • Bramkarze: Adrian Kowalski, Michał Snochowski, Jakub Szklarek, Michał Zieliński
  • Obrońcy: Piotr Białousko, Eryk Bomba, Aleksander Cieślik, Mikołaj Dembiński, Jakub Herman, Michał Karlikowski, Sebastian Lamprycht, Stanisław Lasota, Szymon Pelc, Filip Pietrzak, Igor Pyć, Patryk Witkowski
  • Pomocnicy: Michał Bachanek, Krzysztof Cygan, Damian Grochowski, Mateusz Jaszczak, Kacper Krus, Dawid Lebkuchen, Tobiasz Olowo, Filip Panasiuk, Jakub Piela, Adam Ratajczyk, Jakub Romanowicz, Artur Sójka, Piotr Tazbir
  • Napastnicy: Dariusz Gmosiński, Tomasz Górecki, Kacper Ignaczak, Jakub Krzyżanek
  • Trenerzy: Marcin Pogorzała, Paweł Drechsler, Jakub Wróblewski, Michał Zapart
  • Fizjoterapeuta: Sebastian Adamczyk

Terminarz:

  • 1. kolejka / ŁKS II Łódź – Włókniarz Konstantynów Łódzki 8:1
  • 2. kolejka / ŁKS II Łódź – Zawisza Rzgów 8:0
  • 3. kolejka / ŁKS II Łódź – Termy Uniejów 3:0
  • 4. kolejka / MUKS Włókniarz Pabianice – ŁKS Łódź 1:3
  • 5. kolejka / ŁKS II Łódź – GKS Ksawerów 6:0
  • 6. kolejka / Start Brzeziny – ŁKS II Łódź 2:4
  • 7. kolejka / ŁKS II Łódź – Sokół II Aleksandrów Łódzki 3:1
  • 8. kolejka / LKS Rosanów – ŁKS II Łódź 1:2
  • 9. kolejka / ŁKS II Łódź – Stal Głowno 3:0
  • 10. kolejka / ŁKS II Łódź – UKS Bzura Chodaków 10:0
  • 11. kolejka / Orzeł Parzęczew – ŁKS II Łódź / 2:2
  • 12. kolejka / ŁKS II Łódź – UKS SMS Łódź / 4:0
  • 13. kolejka / GLKS Sarnów – ŁKS II Łódź / 1:5
  • 14. kolejka / ŁKS II Łódź – PTC Pabianice / 16:0
  • 15. kolejka / Widzew II – ŁKS II Łódź / 18.11.2018, godz. 11:00

Tabela

LP. DRUŻYNA M PKT. BR Z R P
 1. Widzew II Łódź 13 37 71:9 12 1 0
 2. ŁKS II Łódź 13 37 61:9 12 1 0
 3. Zawisza Rzgów 13 30 28:16 9 3 1
 4. Stal Głowno 13 24 34:28 7 3 3
 5. Orzeł Parzęczew 13 22 35:22 7 1 5
 6. GKS Ksawerów 13 22 29:33 7 1 5
 7. Termy Uniejów 13 22 29:26 7 1 5
 8. Włókniarz Pabianice 13 20 18:16 6 2 5
 9. Start Brzeziny 13 19 35:32 6 1 6
 10. LKS Rosanów 13 18 29:31 6 0 7
 11. UKS SMS Łódź 12 14 25:34 4 2 6
 12. Sokół II Aleksandrów Łódzki 13 11 19:34 3 2 8
 13. Włókniarz Konstantynów Łódzki 13 10 21:44 3 1 9
 14. PTC Pabianice 13 6 9:43 2 0 11
 15. GLKS Sarnów/Dalików 13 5 19:44 1 2 10
 16. Bzura Ozorków 12 1 5:46 0 1 11


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]