Loże biznesowe

AKTUALIZACJA 14 / 02 / 2018

Skybox to nowa, ekskluzywna strefa, która powstała z myślą o najbardziej wymagających klientach.

To prestiżowe miejsce zapewni Państwu najwyższy komfort oraz doskonałą widoczność na całą murawę i trybunę, a to za sprawą wygodnych miejsc przed lożą oraz panoramicznych szyb umożliwiających intensywne doświadczanie sportowych emocji.

Loże skybox można wykorzystać na dowolne biznesowe spotkania. Każde zaplanowane wydarzenie w tej strefie będzie miało swój unikalny charakter.

Renomę pomieszczeń gwarantuje eleganckie i nowoczesne wyposażenie.

W każdej sali znajdziemy:

• telewizor Full HD z bogatą ofertą kanałów telewizyjnych
  • dostęp do szybkiego Wi-Fi
  • gustowne, komfortowe sofy oraz krzesełka
  • klimatyzację
  • lodówkę

O satysfakcję gości zadba opiekun loży, oddelegowany specjalnie do Państwa dyspozycji. Służyć pomocą również będą hostessy w specjalnych klubowych strojach piłkarskich.

Wybierając loże otrzymasz również:

• wykwintne menu składające się z przystawek, dań zimnych i ciepłych oraz deserów
  • dostęp do szerokiego wyboru napojów ciepłych i zimnych oraz alkoholowych
  • miejsce na parkingu przy stadionie

Skybox jako nowa strefa biznesu pozwala na poszerzanie i utrwalanie relacji firmowych w sercu sportowego widowiska i jest gwarantem wielkich emocji, które możemy dzielić podczas każdego spotkania ŁKS-u. Sport daje niepowtarzalną możliwość integracji na poziomie emocji, meczowych doznań, a także interpersonalnych więzi.