Dla mediów

Akredytacje

AKTUALIZACJA 02 / 01 / 2024

Akredytacja stała

W sezonie 2023/24 Klub nie wydaje stałych akredytacji.

Akredytacja jednorazowa

O akredytację jednorazową na dane spotkanie domowe rozgrywane na obiekcie przy al. Unii Lubelskiej 2 w Łodzi należy ubiegać się poprzez system Accredito (dotyczy to również meczów ŁKS II).

Złożenie wniosku o akredytację nie jest równoznaczne z jej przyznaniem.

Odbiór akredytacji

Akredytacje prasowe wydawane są zwykle półtorej godziny przed rozpoczęciem meczu w wejściu “Media” znajdującym się w trybunie Stadionu Miejskiego przy al. Unii Lubelskiej 2 (od strony Atlas Areny).

Akredytacja prasa / radio

Posiadacze akredytacji PRASA/RADIO wchodzą na obiekt poprzez odpowiednio oznaczone drzwi “Media”.

Osoby posiadające akredytację typu PRASA/RADIO mają dostęp do sektora przeznaczonego dla dziennikarzy, który znajduje się na trzecim piętrze obiektu oraz strefy mieszanej, sali pracy mediów i sali konferencyjnej znajdujących się na poziomie zero.

Konferencja prasowa odbywa się zwykle około 15 minut po zakończeniu spotkania.

Akredytacja foto

Kamizelki “FOTO” odbiera się w tym samym miejscu, co akredytacje, czyli w wejściu “Media” znajdującym się w trybunie Stadionu Miejskiego przy al. Unii Lubelskiej 2 (od strony Atlas Areny). Osoba wydająca kamizelki poprosi o wpisanie swoich podstawowych danych na specjalną listę. Po zakończeniu spotkania należy obowiązkowo zwrócić kamizelkę w miejscu jej pobrania.

Osoby posiadające akredytację typu FOTO mają wstęp na murawę (wyłącznie do specjalnej strefy oznaczonej liniami za bramkami) oraz strefy mieszanej, sali pracy mediów i sali konferencyjnej, które znajdują się na poziomie zero.

Akredytacja TV-non right

Posiadacze akredytacji TV non-right wchodzą na obiekt poprzez odpowiednio oznaczone drzwi “Media”.

Osoby posiadające akredytację typu TV non-right mają dostęp do sektora przeznaczonego dla dziennikarzy, który znajduje się na trzecim piętrze obiektu, strefy mieszanej, sali pracy mediów i sali konferencyjnej znajdujących się na poziomie zero.

Parkingi

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, miejsca parkingowe co do zasady przysługują tylko osobom z akredytacjami typu FOTO i TV non-right. Dokładne informacje o dostępnej bramie wjazdowej i lokalizacji parkingu rozsyłane są każdorazowo przy okazji informacji dotyczącej potwierdzenia przyznania akredytacji na dany mecz.

Rzecznik prasowy ŁKS Łódź
Marta Olżewska