Forbet

03 / 08 / 2017

Założona w Warszawie firma z branży zakładów bukmacherskich pojawiła się na rynku w 2016 roku. Posiada bogatą ofertę zakładów bukmacherskich i zakładów live.

Nasz sponsor posiada licencję na prowadzenie zakładów w kraju. Grając w forBET możemy liczyć na dodatkowe 6% przyznawane w przypadku wygranej, gdyż bukmacher pokrywa część z 12% podatku.  Na iforbet.pl znajdziemy najlepszą ofertę, w tym także zakładów live, nie tylko na mecze ŁKS-u Łódź, ale i wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe, czy społeczno-kulturowe. Grając w forBET kibice wspierają również Łódzki Klub Sportowy!