Symbole klubu

AKTUALIZACJA 26 / 07 / 2017

Każdy klub, każde miasto, ma swoje symbole i elementy charakterystyczne. Są to najważniejsze pozycje, które pozwalają zarówno pracownikom i piłkarzom, a także kibicom  klubu , utożsamić się z jednostką i komponować wspólnie zintegrowaną całość.

Łódzki Klub Sportowy to nie jedynie sportowcy, główną podwaliną jesteście Wy, ludzie, którzy codziennie zaciskają pięść i trzymają kciuki, ludzie, którzy codziennie wierzą, że zdołamy więcej osiągność. Dla Was te symbole są tworzone, z Wami i z myślą o Was. W procesie integracji z symboliką i histrią klubową, kreuje się pewna namiastka rodziny, którą razem tworzymy. Nasze barwy, głównie biało-czerwone są bliskie naszym sercom, symblizują patriotyzm i siłe.

ŁKS cechuje otwartość, nadrzędną rzeczą jest rozwój. Jak wiecie, zaszło wiele zmian w oznaczeniach klubowych, jednak zawsze staramy się powrócić to pierwszych emblematów. Udało się to np. ze słynną przeplatanką, czy właśnie barwami. Możemy mieć jedynie nadzieję, że już nigdy nie będziemy zmuszeni do jakichkolwiek modyfikacji wizerunkowych. Wizerunek to również symbole, a symbole to my, historia i przede wszystkim Wy- kibice.