Biznes

Nasi partnerzy

AKTUALIZACJA 07 / 06 / 2017


SPONSOR STRATEGICZNY


Siedziba firmy mieści się w Łodzi, a jej domy pogrzebowe znajdują się w kilku punktach naszego miasta oraz w Koluszkach. Firma Klepsydra jest związana z branżą pogrzebową i zajmuje się kompleksową organizacją pogrzebów. Historia zakładu sięga lat 50., a on sam powstał w wyniku przekształcenia Miejskiego Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych właśnie w firmę Klepsydra.

SPONSORZY


Nasz sponsor posiada licencję na prowadzenie zakładów w kraju. Grając w forBET możemy liczyć na dodatkowe 6% przyznawane w przypadku wygranej, gdyż bukmacher pokrywa część z 12% podatku.  Na iforbet.pl znajdziemy najlepszą ofertę, w tym także zakładów live, nie tylko na mecze ŁKS-u Łódź, ale i wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe, czy społeczno-kulturowe. Grając w forBET kibice wspierają również Łódzki Klub Sportowy!

Firma zajmuje się magazynowaniem gazu propan – butan, napełnianiem butli z gazem propan – butan, dystrybucją gazu płynnego propan – butan w butlach 11 kg, 33 kg do odbiorców indywidualnych i hurtowych. Rozlewnia Gazu Płynnego Dorgas mieści się w dzielnicy miasta Konopnica.

Firma specjalizuje się w sprzedaży internetowej (bombashop.pl), a jej sklep stacjonarny znajdujący się przy ul. Kasprzaka 7/9 w Łodzi (tyły hotelu „Borowiecki”) oferuje największy wybór fajerwerków w województwie łódzkim!

Zajęcia prowadzone są w trybie wieczorowym (od poniedziałku do piątku), bądź zaocznym (co drugi weekend). Zatrudniona w szkole kadra nauczycielska to członkowie Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych. Swoje szkoły Cosinus posiada w ponad czterdziestu polskich miastach.

PARTNERZY


W sklepie internetowym (www.ambaseny.pl ) znajdziemy produkty między innymi do jacuzzi i saun, trampoliny, a także sprzęt do oczyszczania i dezynfekcji wody. Znakomicie rozwijająca się firma działa na rynku już od 2006 roku i udowadnia, że „w branży jest jeszcze bardzo wiele do zrobienia”.

Hotel poza 22-jedno-dwu i trzy osobowymi pokojami z łazienkami, pokojem LUX oraz apartamentem Kryształowym, dysponuje specjalnymi salami przeznaczonymi do spotkań integracyjnych oraz imprez okolicznościowych. Otoczony zielenią ośrodek jest położony blisko lasu, co oczywiście wpływa na przyjazną, relaksacyjną atmosferę samego miejsce, zresztą i na terenie hotelu znajduje się ogród oraz mini sad zoologiczny dla dzieci. Entuzjaści aktywnego wypoczynku znajdują tu ponadto kort tenisowy i strzelnicę.

PepsiCo działalność na terenie Polski rozpoczęła w połowie lat 70., a główny oddział polski firmy znajduje się w Warszawie, przy ulicy Fort Wola 22a.  Jak czytamy na oficjalnej stronie firmy pepsicopoland.com „Konsumenci w ponad 200 krajach i regionach na całym świecie sięgają po produkty PepsiCo miliard razy dziennie.”

SK ŁKS wspiera, a niekiedy i współtworzy inicjatywy klubu, troszczy się o przyjazną atmosferę podczas widowisk sportowych, ponadto zajmuje się organizacją wydarzeń dla dzieci i akcji charytatywnych. Wśród nich należy wspomnieć między innymi o piknikach i wigiliach dla dzieci z domów dziecka oraz biedniejszych rodzin, turniejach piłkarskich dla młodszych i starszych kibiców czy aukcjach, z których dochód przeznaczany jest na promocję klubu wśród najmłodszych. SK ŁKS współpracuje z Domem Dziecka nr 1 przy ulicy Aleksandrowskiej i Domem Pomocy Społecznej przy ulicy Spadkowej. Wraz z „Łódź Kocha Sport” Stowarzyszenie Kibiców ŁKS-u promuje aktywny tryb życia.

PARTNERZY


W menu znajdziemy wiele ciekawych propozycji takich jak:

 • pizza na włoskim, cienkim cieście
 • dania mięsne i rybne
 • szeroki wybór przystawek oraz kremów
 • sałaty i pyszne desery, które trafią w gusta miłośników słodkości

Restauracja dba, aby każdy czuł się swobodnie zaraz za jej progami, dlatego w środku znajdziemy specjalnie przygotowany kącik dla najmłodszych łasuchów. Także w kwestii jedzenia marka bazuje na świeżych produktach, karta dań jest również zmieniana co kwartał, znajdziemy w niej specjalne sezonowe potrawy. Tulipan to idealne miejsce na pierwszą randkę, czy spotkania rodzinne, a nawet biznesowe.

Do głównych kierunków działalności firmy należą:

 • sprzedaż igieł dziewiarskich firmy Groz-Beckert – wyłączny przedstawiciel oraz igieł szwalniczych do wszsystkich typów maszyn
 • sprzedaż pozostałych elementów oczkotwórczych w tym płaszczek, haczyków, prowadników itd.
 • sprzedaż urządzeń i stanowisk specjalistycznych z zastosowaniem do każdego typu operacji na szwalni
 • sprzedaż przędz dziewiarskich i tkackich
 • sprzedaż włóknin w szerokiej gamie gramatur w zastosowaniach do hafciarstwa oraz przemysłu odzeżowego, tapicerskiego i meblarskiego
 • części do maszyn dziewiarskich, skarpetkowych i pończoszniczych
 • części do maszyn szwalniczych Rimoldi

Strona internetowa: www.bazexim.com.pl

PARTNERZY


Sprint Studio zostało założone w Łodzi, mieści się ono przy ul. Łagwienickiej 147. Firma funkcjonuje już od ponad 20-stu lat. Działalność usługowa drukarni opiera się przede wszystkim na drukach gazet (powiatowych, gminnych), czasopism, gazet reklamowych, kalendarzy, książek, broszur, a także wlepek, etykiet i plakatów. Sprint Studio wspiera ŁKS już od trzech sezonów.

Przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe usługi architektoniczno-budowlane, między innymi: adaptacje projektów budowlanych, obsługę geodezyjną i instalacyjną obiektów oraz wszystkie przeglądy techniczne związane z architekturą. Szczegółowe informacje o firmie i jej ofercie znajdziemy na oficjalnej stronie eplproject.pl.

Firma, która może pochwalić się wieloma referencjami i pomyślnie zrealizowanymi projektami, specjalizuje się głównie w domach rodzinnych dla klientów indywidualnych, ale również w budynkach  publicznych i inwestorskich.

Przedsiębiorstwo od lat współpracuje z klubami sportowymi na terenie całej Polski, fundacjami, a także klientami indywidualnymi. eFanshop posiada własny oddział wykonawczy z maszynami do wyrobu autorskich produktów. W ofercie firmy (szczegóły na www.efanshop.com) znajdziemy: szaliki, smyczki, flagi, nerki, poduszki, czapki, koszulki, rękawiczki i wiele innych gadżetów.

 

Centrum medyczne ma podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ), dlatego wizyta w niej osoby objętej ubezpieczeniem nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Kinemedica wspiera klub, ale i wyciąga pomocną dłoń w kierunku kibiców, którzy bez żadnych opłat mogą się przepisać do zaprzyjaźnionej z ŁKS-em przychodni. Więcej informacji na kinemedica.pl.

PARTNER STRATEGICZNY


Nic zatem dziwnego, że głównym partnerem strategicznym klubu jest właśnie miasto Łódź. ŁKS współpracuje z oddziałem „Łódź kreuje”.

PARTNER TECHNICZNY


Firma VitaSport istnieje od 1998 roku i posiada sieć własnych sklepów (m.in. w Łodzi i Warszawie), z których prowadzona jest sprzedaż detaliczna i hurtowa na terenie całej Polski. Istniejąca na rynku dwadzieścia lat firma wyspecjalizowała się w branży sportowej, przede wszystkim zaś w sprzęcie piłkarskim.

Wśród firm, których sprzęt sprzedaje firma VitaSport znajdują się takie marki jak: Adidas, Nike, Mizuno, Puma i Reusch. Ponadto w jej ofercie znajdują się nadruki reklamowe na odzież sportową oraz tabliczki grawerowane na puchary, figurki, medale i inne trofea sportowe. Klientami VitaSport są sklepy, hurtownie, szkoły, jednostki samorządowe, klienci indywidualni, a także oczywiście kluby sportowe.

PARTNER MEDYCZNY


Siedziba istniejącej od 1996 roku firmy Rmed znajduje się w Łodzi, a jej główna placówka mieści się przy ulicy Jaracza 55. Opieką medyczną Rmed obejmuje zarówno osoby indywidualne, jak i zakłady pracy oraz inne instytucje. Kadrę lekarską Rmed stanowią doświadczeni i znakomicie wykwalifikowani profesjonaliści. Na stronie www.rmed.pl znajdziemy więcej informacji o firmie i świadczonych przez nią usługach.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

NEWSLETTER

ZAPISUJĄC SIĘ NA NEWSLETTER OŚWIADCZAM, ŻE ZAPOZNAŁEM SIĘ Z REGULAMINEM I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH

FreshMail.pl

NEWSLETTER ŁKS

Zapisz się i bądź na bieżąco

FreshMail.pl