Kibice

AKTUALIZACJA 08 / 08 / 2023

Chcesz być tak blisko klubu jak niemal nikt inny? Chciałbyś wspierać ŁKS nie tylko z trybun czy w internecie? Dołącz do grona naszych wolontariuszy. Razem naprawdę możemy zrobić coś fajnego dla naszego klubu.

W związku z organizacją meczów ŁKS-u na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy oraz 2. Ligi czeka nas wiele ciekawych wyzwań. W tym ekscytującym zadaniu możesz nam pomóc, dołączając do grona wolontariuszy, czyli najlepszych z najlepszych, którzy swoim zaangażowaniem są w stanie pomóc klubowi, piłkarzom i całej społeczności ełkaesiaków.

Na naszych wolontariuszy liczymy przede wszystkim w trakcie dnia meczowego m.in. przy obsłudze klubowych mediów społecznościowych, wsparciu działań dot. organizacji pracy przedstawicieli mediów, do tego dbałości o prawidłową ekspozycję meczowego brandingu i tworzeniu meczowej atmosfery wraz ze spikerem i animatorkami. Od kandydatek i kandydatów oczekujemy dyspozycyjności głównie w weekendy (w dni meczowe), znajomości piłki nożnej i jej realiów oraz zaangażowania i chęci współpracy. Ze swojej strony oferujemy realny wpływ na współtworzenie wydarzeń sportowych na stadionie Króla, możliwość realizacji własnych pomysłów oraz opiekę koordynatora.

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: wolontariat[at]lkslodz.pl (w tytule wiadomości wpisz: WOLONTARIAT). W treści maila podaj swoje dane tj. imię, nazwisko, datę urodzenia, telefon kontaktowy oraz napisz kilka słów o sobie. Wolontariuszami mogą być osoby niepełnoletnie (najlepiej od 16. roku życia), za pisemną zgodą rodzica/opiekuna.