Wygraj koszulkę meczową ŁKS-u od ForBET

03 / 11 / 2017

Uwaga Kibice! To już ostatnia szansa w tej rundzie, aby zgarnąć koszulkę meczową ŁKS Łódź z pełnym brandingiem od firmy ForBET.

Konkurs trwa od soboty – dnia meczowego (4.11) do końca weekendu – niedzieli (5.11 do północy).

Co należy zrobić?

• Krok 1: Posiadać bądź założyć konto na Instagramie.
  • Krok 2: Zrobić zdjęcie, na którym dopingujesz naszą drużynę w meczu z Rozwojem Katowice. Jeśli nie możesz kibicować razem z nami na trybunie, nic nie szkodzi! Chodzi o Waszą kreatywność i pomysłowość!
  • Krok 3: Udostępnić zdjęcie na Instagramie.
  • Krok 4: Oznaczyć zdjęcie dwoma hashtagami: #forbet i #lkslodz

Zdjęcie musi być umieszczone na profilu publicznym.

Spośród wszystkich zdjęć wybierzemy jedno. Szczęśliwego zwycięzce ogłosimy w następnym tygodniu, informacja pojawi się w wiadomości prywatnej na profilu użytkownika.

#forbet i #lkslodz

Post udostępniony przez Cezary Piotrowski (@cezetpe)

Nagrodę należy odebrać osobiście, przy al. Unii 2.

Powodzenia!