Daniel Stefański sędzią meczu z Górnikiem

25 / 04 / 2024

fot. Michał Stańczyk / Cyfrasport

Sobotnie spotkanie ŁKS-u z Górnikiem w Zabrzu, zaplanowane w ramach 30. kolejki PKO BP Ekstraklasy, poprowadzi Daniel Stefański.

Doświadczony arbiter z Bydgoszczy prowadził w tym sezonie już 24 mecze (nie tylko zresztą w polskiej lidze, bo także w europejskich pucharach), w których pokazał w sumie 131 żółtych kartek, 6 czerwonych kartek, a na jedenasty metr dotąd wskazał dwunastokrotnie.

Po raz ostatni z arbitrem tym spotkaliśmy się we wrześniu ubiegłego roku przy okazji zremisowanego 2:2 starcia z Jagiellonią Białystok, z kolei w zeszłym, dla nas pierwszoligowym sezonie, był rozjemcą wygranego przez łodzian 3:2 prestiżowego spotkania z Wisłą Kraków.

W sobotę asystentami Daniela Stefańskiego będą Dawid Golis i Michał Obukowicz, a sędzią technicznym Rafał Rokosz. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Jarosław Przybył oraz Marcin Boniek. Pierwszy gwizdek o godz. 15.