Aktualności

Turniej VeraSport & ŁKS Cup

2
24 / 11 / 2017

W niedzielę, 3 grudnia na obiektach VeraSport w Łodzi przy ulicy Siewnej 15 odbędzie się turniej, w którym wezmą udział drużyny szkolne z całej Łodzi. Jego współorganizatorem jest Łódzki Klub Sportowy.

3 grudnia między godz. 9.00 a 16.00 stanie w szranki dwanaście drużyn szkolnych z Łodzi (głównie z Teofilowa, Retkini i Polesia). Najważniejsza jest oczywiście w tym przypadku dobra zabawa, niemniej obecni na turnieju trenerzy ŁKS-u będą się bacznie przyglądać młodym piłkarzom i najlepszych z nich zaproszą do Akademii ŁKS. Także oni przeprowadzą rozgrzewkę i zajęcia sportowe przed turniejem.

Drużyny najpierw będą rywalizować w czterech grupach (w każdej znajdą się trzy zespoły), a zwycięzcę wyłoni faza pucharowa. Z każdej grupy do dalszych rozgrywek awansują dwie najlepsze drużyny.

Warto dodać, że marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień, który bardzo zaangażowany jest w sportowy rozwój regionu łódzkiego, objął patronat nad turniejem.


POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]