Aktualności

Turniej VeraSport & ŁKS Cup

0
24 / 11 / 2017


W niedzielę, 3 grudnia na obiektach VeraSport w Łodzi przy ulicy Siewnej 15 odbędzie się turniej, w którym wezmą udział drużyny szkolne z całej Łodzi. Jego współorganizatorem jest Łódzki Klub Sportowy.

3 grudnia między godz. 9.00 a 16.00 stanie w szranki dwanaście drużyn szkolnych z Łodzi (głównie z Teofilowa, Retkini i Polesia). Najważniejsza jest oczywiście w tym przypadku dobra zabawa, niemniej obecni na turnieju trenerzy ŁKS-u będą się bacznie przyglądać młodym piłkarzom i najlepszych z nich zaproszą do Akademii ŁKS. Także oni przeprowadzą rozgrzewkę i zajęcia sportowe przed turniejem.

Drużyny najpierw będą rywalizować w czterech grupach (w każdej znajdą się trzy zespoły), a zwycięzcę wyłoni faza pucharowa. Z każdej grupy do dalszych rozgrywek awansują dwie najlepsze drużyny.

Warto dodać, że marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień, który bardzo zaangażowany jest w sportowy rozwój regionu łódzkiego, objął patronat nad turniejem.


POWRÓT
Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy II

Partnerzy III

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

NEWSLETTER

ZAPISUJĄC SIĘ NA NEWSLETTER OŚWIADCZAM, ŻE ZAPOZNAŁEM SIĘ Z REGULAMINEM I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH

FreshMail.pl

NEWSLETTER ŁKS

Zapisz się i bądź na bieżąco

FreshMail.pl