Spotkanie łódzkich sportowców z prezydent Łodzi

10 / 01 / 2018

fot. Paweł Augustyniak (pawelaugustyniak.pl)

Dziś (10.01) o godzinie 17:00 w Muzeum Miasta Łodzi odbędzie się coroczne spotkanie całego łódzkiego środowiska sportowego z Prezydent Miasta Łodzi – Hanną Zdanowską.

Działacze, sportowcy, dyrektorzy oraz prezesi wszystkich klubów będą mieli idealną okazję do wspólnych rozmów oraz podzielania się opłatkiem, po którym jak co roku, prezydent Łodzi – Hanna Zdanowska złoży wszystkim oficjalne, noworoczne życzenia związane z dalszym rozwojem i sukcesami łódzkich drużyn.

Na tradycyjnym spotkaniu opłatkowym ŁKS reprezentować będą władze klubu oraz zawodnicy pierwszej drużyny.

Relacja oraz zdjęcia z uroczystości pojawią się jutro na naszej stronie.