Prezentacja sprzętu VitaSport | 6 września (15:00 – 20:00)

03 / 09 / 2017

6 września (środa) w godzinach 15:00 – 20:00 w siedzibie klubu przy al. Unii Lubelskiej 2 odbędzie się prezentacja sprzętu firmy VitaSport, która od początku sezonu 2017/18 jest oficjalnym partnerem technicznym Łódzkiego Klubu Sportowego.

Przypomnijmy, że VitaSport jest oficjalnym dystrybutorem wysokiej klasy sprzętu sportowego takich marek, jak: Adidas, Nike, Mizuno, Puma oraz Reusch. Produkty te można kupować za pośrednictwem nowoczesnego sklepu internetowego vitasport.pl oraz w salonach – Łodzi (ul. Lubelska 4/6) i Warszawie (ul. Olszynki Grochowskiej 11/15).

Prezentacja będzie doskonałą okazją do zapoznania się z szeroką ofertą produktów firmy VitaSport oraz do złożenia zamówień z atrakcyjnymi rabatami.

Rabaty

-25% na obuwie zamawiane ze strony internetowej z kategorii “Buty”

• Dotyczy katalogowej oferty VitaSport / marek: Adidas, Puma, Nike / obuwia sportowego fitness / obuwia na halę i sztuczną nawierzchnię

-15% na obuwie zamawiane ze strony internetowej z kategorii “Outlet”

-40% na odzież z katalogu “Team Wear”

• Dotyczy koszulek, dresów oraz spodenek

-33% na odzież rękawice bramkarskie oraz ochraniacze

Zasady zamawiania

1. Sprzęt sportowy oraz obuwie można zamówić wyłącznie w sklepach VitaSport oraz poprzez stronę internetową vitasport.pl.
  2. Zamówienie realizowane przez firmę VitaSport zostaje przekazane do klubu, w którym można również odebrać swoje zamówienie.
  3. Płatność za zamówienie odbywa się w klubie.
  4. Faktury za sprzęt również wystawiane są w siedzibie klubu.

Na Wasze pytania dotyczące sprzętu oraz zamówień odpowiedzą wykwalifikowani pracownicy firmy VitaSport podczas środowej prezentacji. Do zobaczenia!