Aktualności

Maciej Wolski: Zależało mi, aby być dalej zawodnikiem ŁKS-u

31
06 / 01 / 2019

Bardzo się cieszę, że udało mi się przedłużyć umowę z ŁKS-em. W Łodzi czuję się naprawdę dobrze i mam nadzieję, że te kolejne dwa lata będą naprawdę owocne zarówno dla mnie, jak i dla całego klubu – nie kryje Maciej Wolski, pomocnik ŁKS-u.

Nie zastanawiałem się długo nad ofertą przedłużenia umowy. Bardzo chciałem zostać dłużej w klubie, gdyż mamy naprawdę fajny zespół. Niezmiennie podoba mi się też dalsza wizja rozwoju całego klubu. Cieszę się, że mogę być częścią tego projektu i w tym wszystkim uczestniczyć – podkreśla niespełna 22-letni piłkarz, który w piątek podpisał nowy kontrakt z Łódzkim Klubem Sportowym (ważny do 30 czerwca 2021 roku).

Nic zatem dziwnego, że wychowanek Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie z dużym optymizmem oczekuje na rozpoczęcie przygotowań do rundy rewanżowej. – Nie ma już biegania po górach, które kiedyś stanowiło nieodłączny element zimowych treningów, ale i tak nie będzie to dla nas łatwy czas. Każdy chce się dobrze przygotować i trenerzy zrobią wszystko, abyśmy od początku rozgrywek prezentowali wysoką formę i zdobywali punkty. Pamiętajmy, że półmetek sezonu jest już za nami i dlatego każde spotkanie wiosną będzie tym bardziej istotne – mówi Wolski. – Przygotowanie zimowe to fundament dobrej formy nie tylko na rundę rewanżową, ale i na cały rok. Okres zimowy zawsze jest najcięższy dla piłkarzy i nikt nie spodziewa się, że to będą lekkie, łatwe i przyjemne tygodnie. Ale żeby coś osiągnąć, trzeba ciężko trenować. Innego wyjścia nie ma, bo nikt nie podaruje nam nawet jednego punktu – dodaje.

Wolski zwraca też jednak uwagę na to, że dużo łatwiej wraca się do pracy, gdy ma się za sobą udane wakacje. A tak właśnie było w jego przypadku. – Najważniejszym punktem urlopu była wycieczka po krajach azjatyckich. Wspominam ją jako fajną przygodę, bo dużo zobaczyłem i jestem bardzo zadowolony z tej podróży – opowiada. – A Boże Narodzenie spędziłem w rodzinnym gronie. Trochę u siebie w domu, a trochę z rodziną dziewczyny. Szybko to wszystko zleciało, ale teraz myślę już tylko o zbliżającej się rundzie wiosennej – zapewnia zawodnik, który jesienią na pierwszoligowych boiskach rozegrał 17 spotkań i strzelił w nich dwa gole.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Malaysia 📍🇲🇾 #malaysia #kualalumpur #kuala #petronas #petronastwintowers #night #amazing

Post udostępniony przez Maciek Wolski (@m__wolski)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Thailand 🇹🇭 #thailand #bangkok #erawanwaterfall #holiday #friends #jungle #lovetime #ilovethisgame

Post udostępniony przez Maciek Wolski (@m__wolski)

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]