Aktualności

Krystian Pieczara opuszcza ŁKS

-7
01 / 12 / 2017


Z końcem listopada, za porozumienia stron, rozwiązany został kontrakt Krystiana Pieczary z ŁKS-em. 

Krystian trafił do ŁKS-u pod koniec czerwca tego roku. Swój debiutowy mecz w biało-czerwono-białych barwach rozegrał dopiero w 4. kolejce, w której ŁKS zremisował w Wejherowie z miejscowym Gryfem 1:1. Miało to związek z kontuzją, jakiej nabawił się na jednym z pierwszych treningów przygotowujących do rundy jesiennej.

Pieczara wystąpił łącznie w dziesięciu meczach minionej rundy, siedem razy wychodząc w podstawowym składzie. Na boiskach II ligi spędził ogółem 531 minut, nie wpisując się na listę strzelców ani razu. W meczu 16. kolejki pomiędzy ŁKS-em a Rozwojem Katowice nabawił się kontuzji, która wyeliminowała go z gry w dalszych spotkaniach.

Krystianowi życzymy powrotu do zdrowia i sukcesów w dalszej karierze. 

POWRÓT
Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy II

Partnerzy III

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

NEWSLETTER

ZAPISUJĄC SIĘ NA NEWSLETTER OŚWIADCZAM, ŻE ZAPOZNAŁEM SIĘ Z REGULAMINEM I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH

FreshMail.pl

NEWSLETTER ŁKS

Zapisz się i bądź na bieżąco

FreshMail.pl