Aktualności

Karnety w sprzedaży do meczu z Wartą Poznań

29
06 / 03 / 2019

Sprzedaż karnetów na rundę wiosenną będzie prowadzona do spotkania z Wartą Poznań, które zostanie rozegrane w sobotę (16 marca) o godzinie 17:00.

Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego zainaugurowali rozgrywki na własnym obiekcie zwycięstwem 3:0 nad Garbarnią Kraków. Pojedynek obejrzał komplet publiczności. Podopiecznych trenera Kazimierza Moskala czeka jeszcze w tym sezonie sześć domowych pojedynków. Tylko posiadanie karnetu gwarantuje uczestnictwo w decydujących meczach rundy wiosennej Fortuna 1 Ligi.

Karnety na rundę wiosenną można nabywać przez INTERNET oraz stacjonarnie w Centrum Biletów Atlas Areny (w poniedziałki i czwartki w godzinach od 10:00 do 18:00 oraz wtorki, środy i piątki od 8:00 do 16:00).


Cennik:

C1 / B1 / B2 / B3 / B4
  • 125 złotych / NORMALNY
  • 100 złotych / ULGOWY
VIP
  • 200 złotych / NORMALNY
  • 150 złotych / ULGOWY
A1 (SEKTOR RODZINNY)
  • 100 złotych / NORMALNY
  • 75 złotych / ULGOWY
  • 25 złotych / DLA DZIECI DO LAT 13
POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]