Ełkaesiacy poprowadzą treningi dla uczniów SP 36

16 / 09 / 2018

Nasz klub rozpoczął stałą współpracę ze Szkołą Podstawową numer 36 w Łodzi, której uczniowie i uczennice będą mieli okazję wziąć udział w treningach piłkarskich z prawdziwego zdarzenia i to pod okiem sztabu szkoleniowego Akademii ŁKS.

ŁKS stawia na młodzież, a strategia ta nie ogranicza się bynajmniej do młodych zawodników łódzkiego klubu, bo choć to oni rzecz jasna są przysłowiowym oczkiem w głowie ełkaesiaków, klubowi zależy także za rozwoju sportowym młodzieży z naszego miasta. I stąd też pomysł zorganizowania cyklu treningów dla uczniów Szkoły Podstawowej numer 36 w Łodzi (zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek).

Szkolne zajęcia piłkarskie poprowadzą dwa świetne trenerskie duety: Marcin Krasnopolski i Krzysztof Przybylak oraz Jarosław Byczkowski i Adam Gołaszewski. Pierwsi dwaj przeprowadzą trening dla uczniów już w najbliższy wtorek 18 września (godz. 17:00 – 18:30). Wszystkie zajęcia odbywać się będą po planowych lekcjach, także w godzinach 17:00 – 18:30.