Bez odpoczynku po obozie przygotowawczym

10 / 07 / 2019

Wczoraj późnym popołudniem piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego zameldowali się przy al. Unii Lubelskiej 2 oficjalnie kończąc tym samym dziewięciodniowy obóz przygotowawczy w Grodzisku Wielkopolskim.

Sztab szkoleniowy nie dał ełkaesiakom jednak dłuższego odpoczynku. Już dzisiaj zespół spotkał się na porannych zajęciach. Jutro oraz pojutrze drużyna będzie trenować wieczorem. W sobotę rano wszyscy spotkają się na rozruchu, a wieczorem o godzinie 20:30 ŁKS rozegra ostatni przed inauguracją sezonu 2019/2020 mecz kontrolny z Koroną Kielce. Spotkanie odbędzie się na boisku głównym przy al. Unii Lubelskiej 2.

Niedziela będzie dla „Rycerzy Wiosny” dniem wolny, a już od poniedziałku rozpoczną się przygotowania do piątkowego meczu z Lechią Gdańsk.