Aktualności

110 unikalnych piłek na 110-lecie ŁKS-u

12
15 / 05 / 2018

O tym, że rok 2018 jest dla ŁKS-u wyjątkowym nikogo przekonywać nie trzeba. W związku z niezwykłym klubowym jubileuszem przygotowaliśmy prawdziwą gratkę dla kolekcjonerów, kibiców i miłośników historii futbolu.

110 lat historii – wielkich meczów, niezapomnianych chwil, zmartwień, rozterek i wzruszeń. O jubileuszowym roku 2018 przypominają koszulki meczowe, w których od rundy wiosennej występują piłkarze ŁKS-u i które można zakupić w Sklepie Kibiców, ale to nie wszystko co przygotowaliśmy na ten rok.

Idziemy za ciosem i mamy dla Was coś równie efektownego, coś co z pewnością znajdzie honorowe miejsce w Waszych domach i prywatnych kolekcjach pamiątek Łódzkiego Klubu Sportowego i co w końcu przypominać będzie o pięknych tradycjach najstarszego w Łodzi klubu.

Piłka wykonana jest ze skóry naturalnej (w rozmiarze 5) z tłoczeniami. Jest ich sto dziesięć – nie mniej i nie więcej, co czyni każdą z nich jeszcze bardziej wyjątkową.

Piłkę w cenie 150 zł za sztukę można zakupić w sklepie kibiców, który znajduje się na końcu trybuny od strony nowo wybudowanej hali.

Sprzedaż wysyłkowa prowadzona jest przez sklep.lkslodz.pl.

Zachęcamy do zakupu i… do zobaczenia na meczu z Siarką Tarnobrzeg w najbliższą sobotę!

POWRÓT


Sponsorzy ligi

Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]