Aktualności

Zapisz się do szkoły Cosinus i odbierz karnet na mecze ŁKS-u

3
29 / 05 / 2019

Trwa letni nabór do bezpłatnej sieci szkół Cosinus. Tradycyjnie kibice ŁKS-u mogą liczyć na specjalną promocję!

Każdy kibic, który zapisze się do liceum ogólnokształcącego lub na policealny kierunek opiekun medyczny, otrzyma od szkoły Cosinus darmowy karnet na mecze Łódzkiego Klubu Sportowego w sezonie 2019/2020 (karnet na sektor C1). Warto dodać, że każdy wydany karnet zostanie opłacony przez właściciela szkół Cosinus, a więc korzystając z promocji wspieracie ŁKS. Ilość karnetów jest ograniczona!

Osoby, które skorzystają z promocji do dnia 21 czerwca 2019 r. (piątek) będą mogły odebrać swój karnet w dniach 26 – 28 czerwca (środa – piątek) w godzinach 10:00 – 16:00 w biurze marketingu ŁKS (w korytarzu po prawej stronie). Wszyscy, którzy zapiszą się po tym terminie będą mogły odebrać karnet w dniach 17 – 19 lipca (środa – piątek) również w godzinach 10:00 – 16:00 w biurze marketingu.

Uwaga! Odbiór dotyczy kibiców, którzy nie posiadają karty kibica. Osobom, które ją posiadają, karnet zostanie automatycznie załadowany na kartę.

Warto wybrać sieć szkół Cosinus, która jest sponsorem Łódzkiego Klubu Sportowego oraz oficjalnym partnerem Stowarzyszenia Kibiców.

Zapisać można się w łódzkich oddziałach szkoły Cosinus przy ul. Wólczańskiej 81 lub ul. Wólczańskiej 4A oraz przez internet – TUTAJ.

Przy zapisie należy wspomnieć o chęci skorzystania z promocji.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]