Aktualności

Wspieraj piłkarzy ŁKS-u w Niecieczy!

14
30 / 07 / 2018

fot. termalica.brukbet.com

Kolejny mecz wyjazdowy „biało-czerwono-białych” już w najbliższą sobotę. W oddalonej o 264 kilometry od Łodzi – Niecieczy podopieczni trenera Kazimierza Moskala zmierzą się z miejscowym Bruk-Betem Termalicą.

Jak zawsze nasi zawodnicy będą mogli liczyć na wsparcie swoich wiernych kibiców. Zapisy na spotkanie wyjazdowe w Niecieczy będą prowadzone we wtorek (tj. 31 lipca) w godzinach 17:00 – 19:00 w sklepie kibiców na końcu trybuny.

Dla fanów do 18 roku życia Stowarzyszenie Kibiców przygotowało transport zorganizowany w cenie 10 złotych (+ 25 złotych za bilet na mecz). Liczba miejsc jest ograniczona.

Reszta kibiców będzie podróżowała we własnym zakresie. Cena biletu na mecz wynosi 25 złotych.

Więcej informacji można uzyskać na stronie ŁKS Fans!

POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]