“Twoja pierwsza oprawa” – Dzień Dziecka przy al. Unii 2

28 / 05 / 2018

ŁKS to ludzie. To wszyscy ci, którzy od pokoleń pielęgnują tradycję klubu, którzy współtworzą wspaniałą atmosferę. Każdy z nas się tu wychował, każdy z nas pokochał ŁKS. Powodów tej miłości było tyle, ilu jest kibiców łódzkiego klubu.

Z okazji Dnia Dziecka postanowiliśmy dać więc wszystkim młodym kibicom coś, co sprawi, że dostaną od nas najwspanialszy prezent – wspomnienia i początek pięknej kibicowskiej przygody.

Każde dziecko, które zasiądzie na meczu z Legionovią w sektorze A1 będzie współtworzyć być może pierwszą w swoim życiu meczową oprawę. Pamiętajcie, że to Wy tworzycie atmosferę piłkarskiego święta przy al. Unii 2, dlatego bawmy się w piątek już od pierwszych minut meczu!

I z tego też powodu zachęcamy, aby pojawić się na sektorze A1 z przygotowanym wcześniej w domu konfetti. To będzie Wasza cegiełka na rzecz tej niezapomnianej oprawy.

Wszystkie dzieci wraz z rodzicami zapraszamy 1 czerwca na sektor A1! To tam będziecie mieli okazję stworzyć swoją pierwszą w życiu oprawę, tam pojawi się również Bodzio, który będzie miał dla Was małe niespodzianki.

W następnym sezonie sektor A1 zamieni się w sektor gości. Mecz z Legionovią będzie więc nie tylko pożegnaniem z 2 ligą, ale też z „sektorem rodzinnym” w takiej formie jak wygląda to teraz.