Strefa FanZone ForBET przed meczem z Rozwojem Katowice

03 / 11 / 2017

Dwa tygodnie temu, przed meczem z Garbarnią Kraków stanęła specjalna strefa FanZone od ForBET dostępna dla wszystkich kibiców.

Ze względu na ogromne zainteresowanie, postanowiliśmy z wraz z naszym sponsorem po raz drugi zorganizować dla was miejsce, w którym miło spędzicie czas przed meczem oraz będziecie mogli wygrać atrakcyjne nagrody związane z ŁKS-em, w tym m.in.: koszulki z podpisami zawodników ŁKS-u, szaliki, plakaty oraz gadżety od forBET.

Co tym razem na strefie FanZone?

• Bramka celnościowa
  • Stanowisko z grami na konsoli Xbox
  • Piłkarze ze składu pierwszej drużyny, którzy pojawią się tuż po godzinie 13:00
  • Trambambula
  • Mini boisko do gry w piłkę nożną

Z naszymi zawodnikami będziecie mogli się zmierzyć we wszystkich dostępnych grach. Może uda się komuś pokonać profesjonalnych sportowców.

Dodatkowo, w strefie oraz na meczu będziemy gościć mnóstwo najmłodszych miłośników piłki z pobliskich miast i miejscowości.

Strefa potrwa od godziny 12:00 do 14:00.

Nie może Was zabraknąć!