Aktualności

Sparing z Wisłą Płock w sobotę o 12:00

20
17 / 06 / 2019

Piłkarze ŁKS-u w ubiegłym tygodniu rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Po badaniach i pierwszych treningach, w najbliższą sobotę czeka ich pierwszy z sześciu meczów sparingowych w letnim okresie przygotowawczym.

Podopieczni trenera Kazimierza Moskala zmierzą się w Łodzi z innym ekstraklasowczem – Wisłą Płock. Mecz z czternastym zespołem ubiegłego sezonu odbędzie się na obiekcie przy al. Unii 2 i będzie otwarty dla kibiców. Zmianie uległa jedynie godzina jego rozegrania. Spotkanie zostało przełożone na godzinę 12:00.

Wszyscy chętni, którzy będą chcieli zobaczyć w akcji ełkaesiaków przed zbliżającymi się rozgrywkami ekstraklasy będą mogli zasiąść na sektorze „VIP”. Cena wejściówki to 10 złotych i będzie ją można zakupić na godzinę przed meczem przy wejściu na wspomniany sektor.

Przypominamy również, iż w dalszym ciągu trwa sprzedaż karnetów na sezon 2019/20. W tym tygodniu kasy będą czynne we wtorek i w środę w godzinach 12:00 – 18:00. Cały czas można jednak zamówić karnet poprzez stronę bilety.lkslodz.pl.


POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]