Aktualności

Ruszył „Weekend z ŁKS-em”

10
10 / 09 / 2017

Dziś odbył się pierwszy trening w akcji „Weekend z ŁKS-em”. Na pierwszych zajęciach dla zawodników urodzonych w latach 2010/2011 stawiło się 20 młodych graczy.

Chłopcy byli bardzo zaangażowani i z dużą ochotą przystąpili do zajęć pod okiem trzech trenerów Akademii. Dla większości chłopców był to pierwszy kontakt z dużym boiskiem i trenerem. Po treningu zawodnicy otrzymali upominki od Stowarzyszania Kibiców ŁKS i wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Zawodnicy spisali się na medal i już nie możemy się doczekać kolejnego treningu, który odbędzie się w sobotę 16 września o godzinie 9:30. Zapraszamy!

Kolejne treningi

  • 16 września (sobota) – 9:30 
  • 24 września (niedziela) – 17:00
  • 30 września (sobota) – 9:30

Zapisy

Aby zapisać dziecko na najbliższy trening prosimy wysłać maila na adres akademia@lkslodz.pl, w tytule wpisując „Weekend z ŁKS-em” – w treści imię i nazwisko. Zgłoszenie na najbliższy trening (16 września) prosimy wysłać do piątku (do godz. 16:00)

 

[FM_form id=”3″]

POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]