Aktualności

Przemysław Andrzejak gościem audycji „ŁKS od nowa”

12
19 / 10 / 2018

fot. ŁARR (Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego)

W tym tygodniu gościem redaktora Piotra Andrzejczaka w audycji „ŁKS od nowa” na antenie Radia Łódź był Przemysław Andrzejak, prezes Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego oraz jeden z udziałowców Łódzkiego Klubu Sportowego.

Punktem wyjścia do rozmowy było XI Europejskie Forum Gospodarcze, podczas którego poruszana była między innymi tematyka sportowa. Oczywiście nie zabrakło jednak także pytań o najbliższe plany związane z rozwojem ŁKS-u, w tym o awans o ekstraklasy.

Całość audycji można wysłuchać klikając na poniższą grafikę.

POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]