Aktualności

Projekt książki na 110-lecie ŁKS-u wygrał w Budżecie Wojewódzkim!

5
29 / 11 / 2017


Mamy doskonałą wiadomość dla wszystkich sympatyków ŁKS-u oraz miłośników historii sportu. W głosowaniu Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego 2018 zwyciężył ełkaesiacy projekt!

Inicjatywa wyszła od jednego z kibiców, który zgłosił projekt do Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego 2018. Projekt ten zakładał powstanie książki unikalnej tak w treści jak i formie, która ukaże historię sekcji piłkarskiej naszego klubu z innej perspektywy, niż uczyniła to doskonała skądinąd książka wydana na stulecie.

Kibice ŁKS-u nie zawiedli i głównie dzięki nim projekt, za który i my mocno trzymaliśmy kciuki, zebrał najwięcej głosów (6531 głosów)! A zatem wspomniana książka powstanie, ukaże się już w 2018 roku, co jest doskonałym sposobem nie tylko na uświetnienie klubowego jubileuszu, ale i przedstawienie mieszkańcom województwa łódzkiego oraz całej Polski historii ŁKS-u. Szacowany koszt realizacji całego projektu to 142 000,00 zł. 

Wszystkim sympatykom zaangażowanym w projekt, tym którzy zachęcali swoich bliskich i znajomych do oddania głosu na niego oraz osobom, które oddały głos gratulujemy i dziękujemy, bo przecież każda inicjatywa mająca na celu przedstawienie historii najstarszego łódzkiego klubu szerszemu gronu odbiorców jest bezcenna także dla klubu.

POWRÓT


  • Piotr Andrzejewski

    Brawo.
    Mam bardzo ciekawą pamiątkę z okresu okupacji. Chętnie udostępnię do projektu książki.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy II

Partnerzy III

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

NEWSLETTER

ZAPISUJĄC SIĘ NA NEWSLETTER OŚWIADCZAM, ŻE ZAPOZNAŁEM SIĘ Z REGULAMINEM I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH

FreshMail.pl

NEWSLETTER ŁKS

Zapisz się i bądź na bieżąco

FreshMail.pl