Aktualności

Projekt książki na 110-lecie ŁKS-u wygrał w Budżecie Wojewódzkim!

6
29 / 11 / 2017

Mamy doskonałą wiadomość dla wszystkich sympatyków ŁKS-u oraz miłośników historii sportu. W głosowaniu Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego 2018 zwyciężył ełkaesiacy projekt!

Inicjatywa wyszła od jednego z kibiców, który zgłosił projekt do Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego 2018. Projekt ten zakładał powstanie książki unikalnej tak w treści jak i formie, która ukaże historię sekcji piłkarskiej naszego klubu z innej perspektywy, niż uczyniła to doskonała skądinąd książka wydana na stulecie.

Kibice ŁKS-u nie zawiedli i głównie dzięki nim projekt, za który i my mocno trzymaliśmy kciuki, zebrał najwięcej głosów (6531 głosów)! A zatem wspomniana książka powstanie, ukaże się już w 2018 roku, co jest doskonałym sposobem nie tylko na uświetnienie klubowego jubileuszu, ale i przedstawienie mieszkańcom województwa łódzkiego oraz całej Polski historii ŁKS-u. Szacowany koszt realizacji całego projektu to 142 000,00 zł. 

Wszystkim sympatykom zaangażowanym w projekt, tym którzy zachęcali swoich bliskich i znajomych do oddania głosu na niego oraz osobom, które oddały głos gratulujemy i dziękujemy, bo przecież każda inicjatywa mająca na celu przedstawienie historii najstarszego łódzkiego klubu szerszemu gronu odbiorców jest bezcenna także dla klubu.

POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]