Prezes Tomasz Salski otrzymał gratulacje od Zbigniewa Bońka

21 / 05 / 2018

Po awansie do pierwszej ligi Łódzkiemu Klubowi Sportowemu gratulacje złożył Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek.

Treść listu:

Szanowny Prezesie,

W imieniu władz Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz własnym i całej polskiej rodziny piłkarskiej serdecznie gratuluję awansu do Nice I ligi. Jako Widzewiak z krwi i kości zawsze byłem zdania, że Łódź stać na dwa wielkie kluby piłkarskie. Z wielką niecierpliwością czekam na derbowe spotkanie, które mam nadzieję nastąpi jak najwcześniej.

Chciałbym pogratulować i podziękować władzom klubu, sponsorom, trenerom, piłkarzom i wszystkim tym, którzy wierzyli w sukces ŁKS-u. Spodziewam się, że następny pierwszoligowy sezon będzie dla ludzi Łódzkiego Klubu Sportowego bardzo interesujący i pełen sukcesów.

Władzom i sponsorom życzę więc wysokiego, zrównoważonego budżetu. Trenerom genialnych pomysłów taktycznych, a piłkarzom zdrowia.

Łączy Nas Piłka,
Gratuluję!