Aktualności

Powstanie wyjątkowa książka na 110-lecie ŁKS-u?

14
12 / 09 / 2017

Wszystkich kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego, a i miłośników historii sportu gorąco zachęcamy do oddania głosu na ełkaesiacki projekt w Budżecie Obywatelskim Samorządu Województwa Łódzkiego.

Co prawda inicjatywa wyszła nie od klubu, a jednego z kibiców, który zgłosił projekt do Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego 2018, ale mocno trzymamy za niego kciuki. Projekt ten zakłada powstanie książki unikalnej tak w treści jak i formie, która ukaże historię sekcji piłkarskiej naszego klubu z innej perspektywy, niż uczyniła to doskonała skądinąd książka wydana na stulecie.

Jak czytamy na stronie bo.lodzkie.pl celem „Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego 2018 jest włączenie mieszkańców województwa łódzkiego do decydowania o przeznaczeniu części jego budżetu na wybrane przez nich zadania. Chcemy także, poprzez realizację wspólnych projektów społecznych zwrócić uwagę mieszkańców na nasz region, naszą wspólną ojczyznę.”

I ten projekt zakładający powstanie książki opisującej 110 lat zmagań futbolistów Łódzkiego Klubu Sportowego świetnie się w całą ideę wpisuje, zresztą to doskonały sposób nie tylko na uświetnienie klubowego jubileuszu, ale i przedstawienie mieszkańcom województwa łódzkiego i całej Polski historii ŁKS-u, na dodatek w intrygującej formie. Nie możemy się doczekać!

Zachęcamy kibiców ŁKS-u, wszystkich miłośników historii sportu z województwa łódzkiego, do oddania głosu na projekt:

Ł510: „110 lat historii najstarszego Łódzkiego Klubu Sportowego”

Zadanie dotyczy 110 letniej tradycji najstarszego Łódzkiego Klubu Sportowego wydanej pod postacią publikacji popularnonaukowej. Głównym celem stworzenia publikacji jest upamiętnienie działalności Klubu, jego sukcesów, ważnych postaci związanych z naszym miastem.

Głosowanie rozpocznie się 1 października i potrwa do 22 października (głosowanie pisemne) oraz 31 października (przez internet).

Przydatne linki:

 

POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]