Aktualności

Podsumowanie weekendu w wykonaniu Akademii ŁKS [7-9 września]

5
10 / 09 / 2018

Siedem zwycięstw, trzy porażki i dwa wygrane turnieje to bilans zawodników Akademii ŁKS w miniony weekend.

Mocno wzmocnione zawodnikami z pierwszego składu rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego rozgromiły GKS Ksawerów 6:0. Było to piąte zwycięstwo z rzędu ełkaesiaków, którzy plasują się na pierwszy miejscu w tabeli Łódzkiej Klasy Okręgowej. Również juniorzy starsi zaliczyli kolejną wygraną, tym razem nad AKS-em SMS-em Łódź 3:0 co pozwala im zajmować pozycję wicelidera tabeli Wojewódzkiej Ligi Juniorów.

Drugą wygraną w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów zaliczyli zawodnicy z rocznika U17, którzy po ciężkim meczu w Elblągu pokonali miejscową Olimpię 1:0 po bramce Jakuba Szczegodzińskiego w końcówce spotkania.

Warte odnotowania są pierwsze zwycięstwa naszych najmłodszych roczników grających w lidze Orlika. Zespoły U11 i U10 pokonały na wyjeździe Sokół Aleksandrów Łódzki kolejno 5:4 i 10:3.

W turniejach towarzyskich bezkonkurencyjni okazali się za to zawodnicy z roczników U9 i U8. Podopieczni Marcina Krasnopolskiego zajęli pierwsze miejsce w XI Memoriale im. Sebastiana Rzeźniczaka w Pabianicach, zaś zawodnicy Krzysztofa Przybylaka nieoficjalne pierwsze miejsce (nie było prowadzonej klasyfikacji końcowej) w turnieju UKS SMS 2011 Cup ’18.


Łódzka Klasa Okręgowa / ŁKS Łódź – GKS Ksawerów 6:0

 • Bramki: Rafał Kujawa 11’, 33’, Piotr Pyrdoł 12’, Bartosz Widejko 24’, Paweł Wojowski 75’, Lukas Bielak 77’
 • Skład ŁKS II: Dominik Budzyński – Bartosz Widejko (60’; Dariusz Gmosiński), Kamil Juraszek, Oskar Koprowski, Aleksander Cieślik (77’; Mikołaj Dembiński) – Piotr Pyrdoł, Artur Sójka (80’; Filip Panasiuk), Lukas Bielak, Adam Ratajczyk (70’; Michał Bachanek), Paweł Wojowski (80’; Patryk Witkowski) – Rafał Kujawa (60’; Michał Karlikowski)

U18 / ŁKS Łódź – AKS SMS Łódź 3:0

 • Bramki: Jakub Piela 23’, 90’, Piotr Grochowski 70’
 • Skład ŁKS: Szklarek – Bomba (60′; Pelc), Lamprycht (23′; Lasota), Pyć, Białousko – Cygan, Jaszczak (46′; Tazbir), Grochowski (82′; Olowo), Piela – Romanowicz (77′; Ignaczak), Krzyżanek (80’; Krus)

U17 / Olimpia Elbląg – ŁKS Łódź 0:1

 • Bramka: Jakub Szczegodziński 79’

U16 / UKS SMS Łódź – ŁKS Łódź 1:2

 • Bramki: Bartosz Bargiel 18’, 25’

U15 / ŁKS Łódź – MGKS Drzewica 9:0

 • Bramki: Antoni Młynarczyk 2’, 22’, Andrzej Kominiarczyk 14’, 61’, 63’, Alan Kułakowski 30’, Jakub Śliwa 53’, 68’, Jan Kobyliński 69’
 • Skład ŁKS: Bobek Aleksander – Krasowiak Oliwier, Jakubiak Ramon, Lambrecht Igor, Kułakowski Alan, Chałaj Marcel, Kominiarczyk Jędrzej, Młynarczyk Antoni, Kobyliński Jan, Nowakowski Michał, Leandowski Alan oraz Olczak Adam, Lajter Krystian, Siniarski Krystian, Śliwa Jakub, Misztalski Iwo i Miniak Jakub

U14 / Warta Sieradz – ŁKS Łódź 4:0

 • Skład ŁKS: Łyskawka Szymon – Olczyk Mikołaj, Tomaszewski Artur, Kosyl Wiktor, Marczak Mateusz, Kamiński Antek, Chrzanowski Oliwier,  Muzaj Karol, Kajszczak Adam, Malec Krystian, Theodoridis Mikołaj / rezerwowi: Golański Kacper – Tomaszewski Hubert, Popławski Kacper, Bąk Maksymilian, Żak Krzysztof, Leszczyński Alan, Król Kamil

U13 / ŁKS Łódź – SAP Andrespolia 1:2

 • Bramka: Igor Jakubowski 26’
 • Skład: Dudziński, Rozmysłowski, Mielczarek, Cieplucha, Durczyński, Guła, Wojciechowski, Lachowicz, Chyliński / rezerwowi: Jakubowski, Tomczyk, Majerski, Kwiatkowski, Pabjańczyk, Urbaniak, Tomaszewski

U12 / UKS SMS II Łódź – ŁKS Łódź 4:2

 • Bramki: Aleksander Orenżniak 18’, Ryszard Szefel 46’

U11 / Sokół Aleksandrów Łódzki – ŁKS Łódź 4:5

 • Bramki: Milczarek 2, Dudziński 3
 • Skład ŁKS: Narowski, Dudziński, Durasik, Sobczyk, Wiśniewski, Benlabsir, Milczarek, Klat, Laszczyk, Martin, Wawrzyniak, Salski, Janutka, Bernaciak, Maciaszczyk

U10 / Sokół Aleksandrów Łódzki – ŁKS Łódź 3:10

 • Bramki: Moszczyński 2, Lisowski 2, Matusiak 2, Jasiński, Strumiłło, M. Gajda, Orlik
 • Skład ŁKS: Gawlik – Jasiński, Strumiłło – M. Gajda, Moszczyński, Wrzesień – Lisowski oraz Orlik,Wróbel, Fisiak, Matusiak

U9 / I miejsce w XI Memoriale im. Sebastiana Rzeźniczaka w Pabianicach

 • Bramki: Buczkowski – 10 bramek (król strzelców), Augustyniak – 7 bramek (nieoficjalnie najlepszy zawodnik całego turnieju) i Owczarek – 2 bramki
 • Skład ŁKS: Augustyniak, Aleszczerikowski, Kasprzak, Owczarek, Szymański B., Okruszek, Buczkowski i Kosyl

U8 / I miejsce (nieoficjalnie, nie była prowadzona klasyfikacja końcowa) w turnieju UKS SMS 2011 Cup ’18

 • Bramki: Świątkiewicz Mateusz 14, Woźniak Jakub 3, Jakubowski Patryk 2, Szczepaniak Antoni 2, Tulik Mateusz 2 i jeden gol samobójczy
POWRÓT


Sponsorzy ligi

Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]